Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Danuše Žáková

Danuše Žáková - Profil makléře

Danuše Žáková

Danuše Žáková

Realitní makléř, IČ:62879596

GSM: +420 603 545 433
E-mail: [email protected]

Jmenuji se Danuše Žáková a jsem realitní makléřkou ve společnosti REALITY MUZEJKA s.r.o. v Brně.

Svět realit se mi otevřel po zkušenostech v oblasti ekonomického a finančního poradenství, kdy jsem pracovala pro stavební spořitelnu a vyřizovala klientům úvěry ze stavebního spoření,překlenovací a hypoteční úvěry. Tato práce vyžadovala znalosti v oblasti realitního trhu, spolupráci s realitními kancelářemi, odhadci, advokáty. Rozhodla jsem se využít všech získaných
vědomostí v příbuzné oblasti, tedy v oblasti realit a před deseti lety využila nabídky realitní kanceláře a stala se realitní makléřkou.

Práce v realitách je velmi náročná, uspokujující a vyžaduje profesní a citlivý přístup při jednání s klienty, informace a znalosti v oboru, které si neustále doplňuji řadou odborných kurzů a seminářů pod hlavičkou Asociace realitních kanceláří nebo Institutu Chytrý Makléř.

Každý klient, každá nemovitost jsou neopakovatelní, jedineční a mají nárok na kvalitní služby.

Hezký den a těším se na naše setkání.

Reference od zákazníků

Zdravím vás, paní Žáková.Chci vám poděkovat za vaše jednání při prodeji mé nemovitosti. Byl jsem spokojen s přístupem během prodeje. V budoucnu bych se na vás s důvěrou obrátil. Mohu jen doporučit svým známým vaši firmu a vás. Děkuji.

S pozdravem. Vlček

Prodej pozemku Ostrov u Macochy

S jednáním, přístupem a ochotou paní Žákové jsem byla velice spokojena. Vyšla mi vstříc svým rychlým jednáním a profesionalitou a pomohla mi v mé tíživé životní situaci.

Paní Žáková, ještě jednou děkuji. Šeráková

Pronájem bytu Rosice u Brna

Děkujeme tímto paní Žákové za ochotu a profesionální přístup při hledání nájemníků. Spolupracujeme již několik let, vždy vše řešila okamžitě a k naší spokojenosti. V případě potřeby se budeme opět obracet na paní Žákovou, protože jsme byli velmi spokojeni, a to již několikrát.

Koncovi

Pronájem bytu Rosice u Brna