Nacházíte se: Úvod » O nás » DOVOLTE MI PŘIVÍTAT VÁS NA STRÁNKÁCH SPOLEČNOSTI REALITY MUZEJKA s.r.o.

DOVOLTE MI PŘIVÍTAT VÁS NA STRÁNKÁCH SPOLEČNOSTI REALITY MUZEJKA s.r.o.

Pod názvem REALITY MUZEJKA s.r.o. působíme od roku 2013, v oblasti realit se ale pohybujeme už od roku 2006. Za velmi důležitý považujeme osobní přístup ke každému klientovi. Chápeme, že nemovitost není houska na krámě a neprodáváte ji každý den. Za každou nemovitostí vidíme konkrétní lidský příběh. Jako ženy se umíme vcítit do Vašich pocitů a potřeb a respektovat je.

muzejka-hromadne-foto-ve vchodu

Pomůžeme Vám s prodejem a pronájmem všech typů nemovitostí ( pro bydlení i komerční účely) i s převody družstevních bytů.

Zajistíme Vám kompletní realitní servis - prezentaci Vaší nemovitosti včetně potřebné přípravy ( vyklizení, homestaging, fotostyling), následně veškeré právní služby, převod na katastru nemovitostí či na družstvu, úschovu kupní ceny, asistenci při předání a přepisu energií.

Při prezentaci používáme moderní makléřské nástroje - profesionální fotografie, 3D prohlídkyvideoprohlídkywebové stránky nemovitostí apod.

Zajistíme Vám vypracování průkazu energetické náročnosti budovy, který musíte mít při prodeji nebo pronájmu bytu či domu.

Spolupracujeme se zkušenými finančními poradkyněmi, které Vám díky své dlouholeté praxi zajistí nejvýhodnější úvěr na koupi nemovitosti, Vaši nemovitost správně pojistí nebo poradí, kam utržené peníze vhodně investovat.

Naši kancelář najdete v centru Brna, v historickém Berglerově paláci, známém spíše pod názvem Muzejka. Je to jen 50 m od tramvajové zastávky Moravské náměstí. Pokud k nám pojedete autem, zaparkovat můžete v parkovacím domě Rozmarýn nebo v podzemních garážích pod Janáčkovým divadlem ( obojí je ve vzdálenosti 200 m od naší kanceláře).

Podívejte se na našem kanálu na Youtube, jak to u nás vypadá.

Budu ráda,když využijete služeb naší realitní kanceláře. Na mě, jako majitelku a jednatelku společnosti, se můžete kdykoliv obrátit se svými připomínkami k naší práci.

Budete-li nespokojeni, můžeme společně najít řešení a naši práci zlepšit. Budete-li spokojeni, nenechávejte si to jen pro sebe. Doporučte nás svým přátelům a napište nám o své dobré zkušenosti. Taková pochvala je pro nás největší odměnou.

Těším se na setkání s Vámi

Olga Jarošová, jednatelka

Společnost REALITY MUZEJKA s.r.o. má sídlo v Brně, Moravské náměstí 690/15. Je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 18232, IČ 60739606, DIČ CZ60739606. Je plátcem DPH. Bankovní spojení : 7034901001/5500. ID datové schránky 3awwkni.

L REALITY MUZEJKA s.r.o

certificate