Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » FINANČNÍ ODMĚNA ZA TIP NA PRODÁVANOU NEMOVITOST

FINANČNÍ ODMĚNA ZA TIP NA PRODÁVANOU NEMOVITOST

Doporučte nás majiteli prodávané nemovitosti a my Vám za to vyplatíme předem dohodnutou odměnu.

Podmínky pro výplatu :

  1. Doporučitel získá souhlas majitele nemovitosti, že ho můžeme kontaktovat. Poté nám předá telefonní kontakt na majitele a základní informace o prodávané nemovitosti: typ nemovitosti, přesná adresa, stav, cena požadovaná majitelem, zda nemovitost již nabízí jiný zprostředkovatel či ji majitel nabízí k prodeji sám, případně zda nemovitost má právní či jiné vady. Doporučitel s námi uzavře smlouvu o spolupráci.

  1. Pokud nám majitel udělí písemný souhlas s tím, že může naše společnost nemovitost nabízet ( tj. podepíše souhlas s inzercí či zprostředkovatelskou smlouvu) a nemovitost bude následně prodána prostřednictvím naší společnosti ( tj. kupující uzavře s naší společností zprostředkovatelskou smlouvu a uhradí provizi, případně dle dohody uhradí provizi prodávající), bude po úspěšném ukončení prodeje doporučiteli vyplacena odměna ve výši 0,5% z výsledné prodejní ceny.

Tato akce není časově omezena.

Doporučitel naši společnost kontaktuje prostřednictvím telefonu 604 232 218 nebo emailové adresy [email protected]

Doporučitel nemůže doporučit nemovitost,která je nebo v době podpisu kupní smlouvy bude v jeho vlastnictví či spoluvlastnictví.

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout spolupráci nebo od ní odstoupit v případě nekorektního jednání nebo poskytnutí nepravdivých informací.

Olga Jarošová, jednatelka

REALITY MUZEJKA s.r.o.

V Brně 1.3.2014