Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Leona Pešková

Leona Pešková - Profil makléře

Leona Pešková

Leona Pešková

Realitní makléř

GSM: +420 604 688 978
E-mail: [email protected]

Jmenuji se Leona Pešková a v REALITY MUZEJKA s.r.o pracuji jako realitní makléř od roku 2014. K této profesi jsem se dostala po mateřské dovolené. Tehdy jsem přemýšlela, jaká práce by mě naplňovala a zároveň mě jako samoživitelce umožnila dostatečně skloubit profesní a rodinný život. V době mých začátků, práce realitního makléře procházela určitou transformací, což byla moje velká výhoda. S minimem zkušeností jsem se těmto změnám lépe přizpůsobila a jsem schopna do práce vnášet inovativní přístup.

Mám technické znalosti a cit pro kompozici v oblasti foto-kino, které využívám při fotografování nemovitostí, točení videí a další prezentaci. Stále se vzdělávám a hledám nové cesty jak kvalitněji pomoci klientům při prodeji či koupi nemovitosti. Zároveň pracuji i na svém sebepoznání, protože pouze vlastní změnou můžete být prospěšní druhým.

Spolehlivost, pečlivost a korektní jednání je mojí prioritou.
Snažím se svým přístupem a empatií pomoci lidem na cestě k vysněnému bydlení, při řešení jejich finančních problémů, ale i v těžkých životních situacích. Jejich spokojenost je pro mě velkou odměnou a dává mé práci smysl.

Vím, jak je v životě důležité plnit si své sny a já jsem ráda, že u mnoha z nich Vám mohu být nápomocna.

Moje videovizitka

Reference od zákazníků

Dobrý den paní Pešková,

chtěla bych Vám poděkovat za Vaši pomoc a profesionální přístup při hledání bytu v Brně. Ačkoliv kritéria pro koupi nemovitosti vůbec nebyla jednoduchá, s ochotou jste zohledňovala moje náročné požadavky.Vážím si Vaší trpělivosti, když Vás neodradilo ani moje roční vyčkávání na tu správnou nemovitost.

Děkuji Vám za krásný byt v Kohoutovicích a těším se na naši další spolupráci.

S přátelským pozdravem

Ing. Renata Hanelová

Vyhledání vhodného bytu ke koupi dle zadání klientky

Chtěli bychom vyjádřit velkou spokojenost s prací paní Peškové. Prodej bytu proběhl více než hladce - vše bylo rychlé, srozumitelné a spolupráce probíhala ve velmi přátelské atmosféře. Paní Pešková ochotně zodpověděla jakékoli dotazy, o všem nás průběžně informovala a její zkušenosti v oboru byly rozhodně znát.

Nygrýnovi

Prodej bytu Brno - Lesná

Dobrý den,

přes Reality Muzejka jsem kupoval byt. Měl jsem mírné obavy, aby celý proces proběhl v pořádku. Byl jsem však velice mile překvapen profesionálním přístupem paní Peškové, která veškeré mé obavy rozptýlila. Vše mi důkladně vysvětlila, veškeré dokumenty byly vždy včas nachystány a prodej tak proběhl bez sebemenších problémů. Proto i do budoucna rád využiji služeb paní Peškové a Reality Muzejka a s důvěrou ji doporučím i svým přátelům.

Mačenka Lubomír

Koupě bytu Brno - Lesná