Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Nacházíte se: Úvod » Marie Štanglová

Marie Štanglová - Profil makléře

Marie Štanglová

Marie Štanglová

Realitní makléř,IČ:74938550

GSM: +420 775 620 237
E-mail: [email protected]

Jmenuji se Marie Štanglová a jsem makléřka ve společnosti REALITY MUZEJKA s.r.o. v Brně. Ať už poptáváte nebo nabízíte nemovitost, je nutné myslet na spoustu věcí. Zpočátku si ne každý uvědomí, že k tomuto je potřeba nejen drahocenný čas, ale informace a znalosti, je potřeba vědět na co nezapomenout, aby jste si ušetřili případné starosti, zklamání i čas. Uvědomuji si, že v lidech je zakořeněný negativní postoj vůči realitním kancelářím a obecně na práci makléřů vůbec. A jelikož je jakýkoliv prodej nebo koupě nemovitosti citlivým a důležitým životním krokem každého z nás, snažím se svým osobním přístupem a pochopením tento složitý proces klientům co nejvíce usnadnit a tímto udělat i něco pro napravení reputace realitních kanceláří. Náš klient má nárok na kvalitní služby. V mnoha případech špatné uchopení prezentace a nekvalitní fotodokumentace nemovitosti odrazuje zákazníka a tady mohu mj. nabídnout svou přidanou hodnotu a tou je moje původní profese fotografky. Důležitost kvalitního nafocení a prezentace Vaší nemovitosti je prvním a jedním ze zásadních kroků k úspěšnému prodeji.

Na mé dobré pověsti mi záleží :-)

Neváhejte se proto na mě obrátit, těším se na spolupráci s Vámi.

 

Najdete mě také na Facebooku

Moje videovizitka

Reference od zákazníků

Dobrý den,

děkujeme kolektivu RK Muzejka, jmenovitě paní M. Štanglové, za dokonale odprezentované prohlídky naší nemovitosti v Rezidence Slepá, které úspěšně vedly k prodeji bytové jednotky. Rádi s vámi budeme spolupracovat i v budoucnu.

S pozdravem L. Fiala / Rezidence Slepá

Developerský projekt Rezidence Slepá

Nabídka nemovitostí makléře

Prodej garážových stání v blízkosti centra Brna, Ev.č.: 000784

Prodej garážových stání v blízkosti centra Brna, Ev.č.: 000784

V zastoupení majitele nabízíme prodej posledních 5 garážových stání do OV. Nachází se v suterénu nového bytového domu REZIDENCE SLEPÁ. Vjezd do garáže..

Prodej, luxusní střešní apartmán s velkou terasou  a nádherným výhledem na Špilberk, Černá Pole, 118m2, Ev.č.: 000671

Prodej, luxusní střešní apartmán s velkou terasou a nádherným výhledem na Špilberk, Černá Pole, 118m2, Ev.č.: 000671

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji luxusní střešní apartmán 2+kk ( možno i jako 3+kk) o celkové rozloze 118 m2 s unikátním výhledem. Byt je určen..