Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Marie Štanglová

Marie Štanglová - Profil makléře

Marie Štanglová

Marie Štanglová

Realitní makléř,IČ:74938550

GSM: +420 775 620 237
E-mail: [email protected]


Jmenuji se Marie Štanglová, jsem certifikovaná realitní makléřka a pracuji pod hlavičkou menší - výhradně ženské realitní kanceláře Reality Muzejka s.r.o.
V realitách jsem se našla. S menší přestávkou pracuji v realitách od roku 2011. V roce 2017 jsem absolvovala kvalifikační zkoušku odborné způsobilosti pro výkon pozice Obchodník s realitami s autorizací Ministerstva pro místní rozvoj ČR (66-042-M). Vzdělávám se vlastně neustále a neustále jsem v pohybu, nejvíce se učím praxí. Zakládám si na profesionalitě, osobním přístupu a porozumění. 
 
Pomáhám lidem najít jejich vysněný domov a to mě naplňuje a dodává mi energii na každý nový "realitní den". Ať už poptáváte nebo nabízíte nemovitost, je nutné myslet na spoustu věcí. Zpočátku si ne každý uvědomí, že k tomuto je potřeba nejen drahocenný čas, ale informace a znalosti, je potřeba vědět na co nezapomenout, aby jste si ušetřili případné starosti, zklamání, čas, ale i peníze... 
Uvědomuji si, že v lidech je zakořeněný negativní postoj vůči realitním kancelářím a obecně na práci makléřů vůbec. A jelikož je jakýkoliv prodej, nebo koupě nemovitosti citlivým a důležitým životním krokem každého z nás, snažím se svým osobním přístupem a pochopením tento složitý proces klientům co nejvíce usnadnit a tímto udělat i něco pro napravení reputace realitních kanceláří.
Můj klient má nárok na kvalitní služby. V mnoha případech špatné uchopení prezentace a nekvalitní fotodokumentace nemovitosti odrazuje zákazníka a tady mohu mj. nabídnout svou přidanou hodnotu a tou je moje původní profese fotografky. Důležitost kvalitního nafocení a prezentace Vaší nemovitosti je prvním a jedním ze zásadních kroků k úspěšnému prodeji. 
 
Svých klientů si vážím a beru je jako partnery. Mou prací je zajistit celý realitní obchod tak, aby Vy jste pracovat nemuseli. A věřte - na dobré pověsti mi záleží. 

 

certifikat_maly

Moje videovizitka

Reference od zákazníků

Dobrý den,

děkujeme kolektivu RK Muzejka, jmenovitě paní M. Štanglové, za dokonale odprezentované prohlídky naší nemovitosti v Rezidence Slepá, které úspěšně vedly k prodeji bytové jednotky. Rádi s vámi budeme spolupracovat i v budoucnu.

S pozdravem L. Fiala / Rezidence Slepá

Developerský projekt Rezidence Slepá

Nabídka nemovitostí makléře

Prodej, luxusní střešní apartmán s velkou terasou  a nádherným výhledem na Špilberk, Černá Pole, 118m2, Ev.č.: 000671

Prodej, luxusní střešní apartmán s velkou terasou a nádherným výhledem na Špilberk, Černá Pole, 118m2, Ev.č.: 000671

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji luxusní střešní apartmán 2+kk ( možno i jako 3+kk) o celkové rozloze 118 m2 s unikátním výhledem. Byt je určen..