Nacházíte se: Úvod » Máte z hypotéky noční můru? S HYPOLIMITEM získáte klid

Máte z hypotéky noční můru? S HYPOLIMITEM získáte klid

12.4.2021 Chodíte po prohlídkách, ale vždy vás předběhnou jiní zájemci s hotovostí nebo už připravenou hypotékou? Hledáte nemovitost, ale nevíte, jak vysokou hypotéku vám banka nakonec schválí? Nechcete se unáhlit s podpisem rezervační smlouvy, kdyby to pak v bance nedopadlo dobře? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO, pak je služba HYPOLIMIT určena právě pro vás.

Kdy je pro Vás služba HYPOLIMIT vhodná ?

• Když chcete koupit nemovitost na hypotéku. Potřebujete vědět, že ji určitě dostanete a v jaké výši. Doporučujeme tímto krokem začít, ještě než se pustíte do hledání, protože Vám to pomůže zaměřit se na ty správné nemovitosti.
  • Když už splácíte jednu hypotéku a uvažujete o další, např. na koupi investiční nemovitosti, kterou chcete pronajímat. HYPOLIMIT ověří Vaše šance na získání další hypotéky, i s ohledem na budoucí příjmy z pronájmu.
  • Když už máte vybranou nemovitost a potřebujete rychle podepsat rezervaci, aby Vás nepředběhl jiný zájemce.
  • Když jste rozhodnuti v horizontu maximálně do 3 let koupit nemovitost. Po tuto dobu máte jistotu schválené výše hypotéky podle Vaší aktuální situace, a to bez ohledu na to, zda se Vaše příjmy v budoucnu změní. HYPOLIMIT je skvělá pomůcka pro Vaše finanční plánovaní. Budete vědět, kolik vlastních prostředků na svoje plány ještě potřebujete, na jakou nemovitost se můžete zaměřit a budete mít na její hledání i dostatek času.

hypolimit

Jaké jsou tedy výhody HYPOLIMITU ?

• Víte ve velmi krátké době, na jak vysokou hypotéku dosáhnete a můžete se rychle rozhodnout pro rezervaci Vámi vybrané nemovitosti.
  • Pokud vhodnou nemovitost ještě nemáte, na její hledání máte 3 roky.
  • Schválený limit se Vám vypočítá z aktuální výše Vašich příjmů a jejich budoucí změna ho neovlivní.
  • Máte garantovánu aktuální úrokovou sazbu.
  • Službu můžete využít, i když kupujete nemovitost přes jinou realitní kancelář nebo přímo od majitele.

Líbí se Vám služba HYPOLIMIT a chcete ji využít?

Líbí se Vám, ale raději byste využili hypotéku u Vaší domovské banky?

Nejste si jistí, jestli je právě pro Vás služba HYPOLIMIT vhodná?

HYPOLIMIT poradce s Vámi probere možné varianty a navrhne tu nejvhodnější.

Zavolejte nebo napište.

Vaše schůzka může proběhnout i v bezpečném online prostředí, bez nutnosti osobního setkání.

HYPOLIMIT kontakt:

jednatelka REALITY MUZEJKA s.r.o.