Nacházíte se: Úvod » O nás » Nabízené služby

Nabízené služby

Realitní kancelář REALITY MUZEJKA s.r.o. má hlavní sídlo v centru Brna, v historickém Berglerově paláci, známém spíše pod názvem Muzejka.

Naši kancelář najdete 50 m od tramvajové zastávky Moravské náměstí. Pokud k nám jedete autem, zaparkovat můžete v parkovacím domě Rozmarýn nebo v podzemních garážích pod Janáčkovým divadlem, obojí je ve vzdálenosti 200 m od naší kanceláře.

Pobočku naší společnosti najdete také v Ostravě.

Provozní dobu i kontaktní údaje všech poboček najdete v sekci Kontakty - Naše Pobočky.

Zajišťujeme prodej a pronájem všech typů nemovitostí ( pro bydlení i komerční účely) i převody družstevních bytů.

Zajistíme Vám kompletní realitní servis - prezentaci prodeje Vaší nemovitosti, vyhledání vhodné nemovitosti ke koupi dle Vaší poptávky, následně veškeré právní služby, převod na katastru nemovitostí či na družstvu, úschovu kupní ceny, odhad pro daňové účely, přípravu daňového přiznání, právní a daňové poradenství.

Zajistíme Vám vypracování průkazu energetické náročnosti budovy, který je od 1.1.2013 povinnou součástí prodeje bytu a prodeje či pronájmu budovy, a to s 5% slevou určenou jen pro naše klienty.

Spolupracujeme s renomovanými a zkušenými finančními poradci, kteří Vám zajistí nejvýhodnější úvěr na koupi nemovitosti, Vaši nemovitost správně pojistí nebo poradí, kam utržené peníze vhodně investovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu