Nacházíte se: Úvod » O nás

DOVOLTE MI PŘIVÍTAT VÁS NA STRÁNKÁCH SPOLEČNOSTI REALITY MUZEJKA s.r.o.

Byť pod tímto názvem nepůsobíme dlouho, nejsme v oblasti nemovitostí žádnými nováčky.

Já sama jsem již od roku 1996 působila jako manažer týmu finančních poradců jedné z našich největších stavebních spořitelen. Pro naše klienty jsme zajišťovali uzavření stavebního spoření, vyřizovali jsme překlenovací úvěry i úvěry ze stavebního spoření, později do naší nabídky přibyly také hypotéční úvěry a pojištění. S realitním trhem jsem byla již tehdy velmi úzce spojena. Znala jsem zkušenosti našich klientů při koupi nemovitostí, pozitivní i negativní. Setkávala jsem se s dokumentací okolo nemovitostí, byla jsem v kontaktu s realitními makléři, se znalci, s advokáty.

V roce 2006 přišla nabídka od jedné z největších realitních kanceláří, abych se stala součástí její nově vznikající pobočkové sítě. Nabídku jsem velmi ráda přijala, byla to pro mě výzva i příležitost posunout se profesně někam dál. Společně se mnou přišla do této sítě většina obchodníků z mého původního týmu, časem se skupina doplnila o další nové makléře.

Působení naší pobočky bylo obchodně velmi úspěšné a získali jsme mnoho cenných zkušeností. Absolvovali jsme v rámci sítě i v rámci vzdělávání Asociace realitních kanceláří řadu důležitých školení a seminářů.

V roce 2013 jsem se rozhodla vydat se vlastní cestou, zúročit své zkušenosti a vybudovat realitní kancelář pod vlastní značkou.Samozřejmě opět společně s mými makléři, a to nejen brněnskými, ale dohodla jsem se na spolupráci i s kolegy z Uherského Hradiště a Ostravy a otevřela pobočky i v těchto dvou moravských městech ( pobočka v Uherském Hradišti ukončila činnost k 1.1.2015 z důvodu odchodu kolegyně do důchodu).

Společnost REALITY MUZEJKA s.r.o. má sídlo v Brně, Moravské náměstí 690/15. Je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 18232, IČ 60739606, DIČ CZ60739606. Je plátcem DPH. Bankovní spojení : 7034901001/5500. ID datové schránky 3awwkni.

Budu ráda,když využijete služeb naší realitní kanceláře. Na mě, jako majitelku a jednatelku společnosti, se můžete kdykoliv obrátit se svými připomínkami k naší práci.

Budete-li nespokojeni, můžeme společně najít řešení a naši práci zlepšit. Budete-li spokojeni, nenechávejte si to jen pro sebe. Doporučte nás svým přátelům a napište nám o své dobré zkušenosti. Taková pochvala je pro nás největší odměnou.

Těším se na setkání s Vámi

Olga Jarošová, jednatelka

T: 604 232 218, E: [email protected]