Nacházíte se: Úvod » Od 10.5.2021 máme zase otevřeno

Od 10.5.2021 máme zase otevřeno

11.5.2021 Naše kancelář opět otevřena pro veřejnost, a to za těchto hygienických opatření:

• Platí omezení 15 m2 na osobu do části provozovny, která je ke kontaktu s klientem určena.
  • Dítě do 6 let se nepočítá, u osoby se zdravotním omezením se nezapočítá doprovod.
  • Vzájemná vzdálenost osob 2 m, pokud se nejedná o členy domácnosti.
  • Platí povinnost použití ochrany dýchacích cest vyššího stupně.
  • RK zajistí při vstupu dezinfekční prostředky.
  • Mezi jednotlivými jednáními musí být dostatečný časový odstup na vyvětrání místnosti a desinfekci předmětů dotyku.
  • Prokazování se negativními testy se na klienty realitních zprostředkovatelů nevztahuje.

My samozřejmě toto nařízení respektujeme a vše potřebné zajistíme. Naši makléři jsou pravidelně testováni. Protože zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě.

Děkujeme i vám za respektování uvedených pravidel.

jednatelka REALITY MUZEJKA s.r.o.

Jarošová Olga