Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Olga Jarošová

Olga Jarošová - Osobní profil

Olga Jarošová

Olga Jarošová

Realitní makléřka

GSM: +420 604 232 218
E-mail: [email protected]

S úsměvem jde všechno líp. I prodej nemovitosti

V realitách pracuji od roku 2006 a pořád mě to baví. A když člověka něco baví, je to ten nejlepší předpoklad pro to, aby to dělal dobře.

Klienti si na mě nejvíc cení spolehlivosti. Na čem se domluvíme, to platí. Co slíbím, to taky udělám a zařídím.

Říkají, že jsem pečlivá. Že myslím na všechno a pohlídám všechny detaily. Často jde o věci, o kterých neměli tušení, že je bude nutné v průběhu prodeje řešit.

A také mi říkají, že jsem jim už při prvním setkání byla sympatická a že jim pokaždé rozzářím den. Protože mě vždycky vidí s úsměvem, pozitivně naladěnou.

Samozřejmě, že přijdou i chvíle, kdy se vše nedaří. Já ale rozhodně nemám ve zvyku vzdát se při prvním neúspěchu a vždy je pro mě priorita dovést obchod až do konce, ke spokojenosti mých klientů. Protože věřím, že s úsměvem a s citlivým lidským přístupem se dají vyřešit i ty nejsložitější situace. 

A moji klienti spokojení opravdu jsou. Vracejí se ke mně, doporučují mě svým známým a píší mi krásné reference a poděkování. Však se sami podívejte.

Těším se, že i Vy budete mým dalším spokojeným klientem. Zavolejte mi nebo napište. Ráda si s Vámi popovídám u dobré kávy o tom, jak mohu s prodejem či nákupem nemovitosti pomoct Vám. Samozřejmě s úsměvem...

Olga Jarošová

www.olgajarosova.cz

Olga Jarošová certifikace ARK

Najdete mě také na FacebookuInstagramu i LinkedInu

 

Moje videovizitka

Reference od zákazníků

Pani Jarosova nam pomohla koupit byt, vsechno zaridila, komunikace i celkova spoluprace byla na jednicku, muzu jenom doporucit!

Mato Z.

Koupě bytu Brno - Černá Pole

Dobrý den,
chtěl bych velice poděkovat paní Jarošové za prodej mého bytu. Od počátečního nafocení až po finální převzetí vše naprosto na jedničku.
Velmi profesionální jednání, u paní Jarošové jsem změnil můj názor na realitní makléře. Mohu velice doporučit.

Neklapil Petr

Prodej bytu Popůvky

Dobrý večer paní Jarošová,

s Vaší prací jsme byli s manželkou velmi spokojeni. Od prvního předvedení bytu až po jeho dnešní předání. Oceňujeme Váš seriózní a vstřícný přístup. Za vše Vám děkujeme. Nevíme, zda ještě v životě budeme něco prodávat, či kupovat, ale pokud ano, rádi bychom se na Vás obrátili.

Pěkně zdraví
Jiřina a Pavel Čermákovi

Koupě bytu Popůvky

Nabídka nemovitostí makléře

Pronájem dvou místností Brno - Maloměřice, Ev.č.: 000948

Pronájem dvou místností Brno - Maloměřice, Ev.č.: 000948

Nabízíme k pronájmu dvě propojené místnosti (20 m2 a 30 m2) v areálu na ulici Selská v Brně-Maloměřicích. Možno užívat jako kanceláře nebo skladové..

9 000 Kč za měsíc
Prodej rodinného domu Kuřim, Ev.č.: 000945icon

Prodej rodinného domu Kuřim, Ev.č.: 000945

Hledáte rodinný dům kousek od Brna? Velký tak akorát, s možností budoucího rozšíření a úprav dle vašich představ? Se zahrádkou k relaxaci, jejíž úprava..