Nacházíte se: Úvod » Připravujeme do prodeje mezonetové půdní byty 3+kk s terasou nedaleko centra Brna

4.2.2014

Máte rádi atmosféru půdních bytů ve starších cihlových domech ? Líbilo by se Vám posedět na terase s výhledem na střechy okolních domů a svět dole pod Vámi ? Chcete bydlet blízko centra, mít na dosah veškeré služby, ale zároveň bydlet v klidném prostředí uprostřed zeleně ?

Potom právě pro Vás připravujeme ve spolupráci s osvědčeným developerem výstavbu tří mezonetových půdních bytů o dispozici 3+kk s terasou nedaleko parku Šelepova.

Napište nám na email : [email protected] a my Vám informace o připravovaném projektu pošleme přednostně.