Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Pro kupující a nájemce » Hypotéka

Jak správně postupovat při koupi nemovitosti na hypotéku ?

Plánujete koupit nemovitost a potřebujete k tomu hypotéku či jiný vhodný typ úvěru. Sledujete realitní portály. Vybíráte a chodíte na prohlídky.

Nevzali jste to ale za špatný konec ?

Než začnete vybírat, ověřte si nejdříve, jak vysokou hypotéku si můžete reálně dovolit. Sejděte se s naší finanční poradkyní a nechte si spočítat vhodnou kombinaci vlastních a cizích, tedy bankovních peněz. Společně můžete také zjistit, zda máte v pořádku úvěrové registry nebo případně vyhodnotit jiná rizika, která by mohla schválení hypotéky ohrozit.

Naše poradkyně spolupracují se všemi významnými hypotečními bankami na trhu. Detailním srovnáním parametrů ( úrok, vstupní poplatky, bankopojištění Vás i nemovitosti) dokáží rychle a spolehlivě doporučit pro Vás tu nejvýhodnější hypotéku. Protože ne vždy platí, že je to ta s nejnižším úrokem. Předloží Vám minimálně 3 konkurenční nabídky, včetně srovnání s nabídkou od Vaší domovské banky. 

hypotéka

Doporučujeme Vám využít naši službu posouzení Vaší bonity pro získání hypotéky před podpisem rezervační smlouvy. Výrazně tak snížíte riziko ztráty uhrazeného rezervačního poplatku v případě neschválení hypotéky bankou. Tuto službu můžete využít i v případě, že kupujete nemovitost u jiné realitní kanceláře či přímo od prodávajícího.

Pokud kupujete nemovitost prostřednictvím naší realitní kanceláře, využijte naší GARANCE vrácení rezervačního poplatku v případě, že hypotéku vyřizuje naše finanční poradkyně.

Knápková JitkaHalíčková Miroslava