Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Pro prodávající a pronajímatele » Kam investovat peníze z prodeje

Prodali jste nemovitost a řešíte, jak naložit s penězi ?

Prodali jste nemovitost a řešíte, jak naložit s penězi ?

Pokud neplánujete koupi jiné nemovitosti a chcete jen peníze vhodně uložit , využijte investičních služeb našich poradců z Nemovitostní kanceláře s.r.o.

Pro tradiční a konzervativní uložení peněz vybírají z  nabídky bankovních, spořících, termínovaných vkladů a dluhopisových emisí s prověřeným raitingem.

Prodávajícím, kteří chtějí dosáhnout vyšší výnos převyšující inflaci, dlouhodobě zhodnocovat svoje úspory a budovat majetek, umožňujeme sjednat službu individuálního obhospodařování portfolia. Obdobná služba je standardně nabízena zpravidla bankovním klientům , od objemu aktiv 5-10mil Kč a více.

Naši zákaznici mohou využít tuto službu (EDWARD –investiční platforma) již od jednorázové částky 350.000 Kč a více a pravidelnou měsíční úložkou 1500 Kč a více.

kam investovat

Jak služba EDWARD funguje ?

Založíme Vám investiční účet, který je vedený u obchodníka s cennými papíry – české společnosti WOOD & Company. Na základě vašich finančních plánů a časového horizontu, kdy své peníze budete zpět potřebovat, využijete buď na míru sestavené nebo modelové portfolio. Výnosy portfoliií jsou realizovány nákupem nízkonákladových ETF fondů (renomovaných správců a jednotlivých tříd aktiv jako jsou dluhopisy, akcie, nemovitostní fondy, zlato, komodity) . Změny v portfoliích probíhají automaticky podle aktuální situace na trhu a Vámi požadovaného výnosu na konci vkladu. O vývoji vaší investice jste pravidelně informováni výpisem z účtu.

V čem je služba jiná oproti ostatním investičním produktům v bankách ?

V  investičních produktech v bankách klienti nakupují konkrétní fond či fondy životního cyklu. Klient takového fondu dostává univerzální řešení – stejné jako pro stovky a tisíce dalších klientů . Edward – je proti tomu zcela individuálně sestavené -portfolio, které se v čase neustále automaticky přizpůsobuje a mění podle nastavených cílů daného klienta a přizpůsobuje situaci na trhu. Klienti se vyvíjí, vyvíjí se i jejich životní situace. Věříme, že takovéto živé investiční portfolio lépe odpovídá reálnému životu lidí a přitom neklade časové nároky ze strany klientů na jeho aktivní správu.

Pokud Vás tato možnost zaujala, naše finanční poradkyně Vám rády poskytnout detailní informace.

Knápková JitkaHalíčková Miroslava