Nacházíte se: Úvod » Prodej bytu Brno - Bystrc

Prodej bytu Brno - Bystrc

Reality Muzejka, konkrétně paní Jarošovou, mohu jenom doporučit. Nejdřív jsme se rozhodovali, jestli nezkusíme byt prodat sami, ale nakonec jsme se rozhodli pro REALITY MUZEJKA a rozhodně nemůžeme litovat. Její přístup je na vysoké profesionální i lidské úrovni, od prezentace bytu, prodej, přepis na katastru až po přepis energií. Navíc spolupracuje s nadstandardní finanční poradkyní, paní Knápkovou z NEMOVITOSTNÍ KANCELÁŘE, proto i s financováním hypotéky kupujícího nebyl vůbec žádný problém a vše proběhlo bez zbytečných průtahů. Když to shrnu, výběr REALITY MUZEJKA a NEMOVITOSTNÍ KANCELÁŘE nám poskytl vysoký komfort při prodeji bytu se spokojeností nejen na naší straně, ale i na straně kupujícího - a to se v současné době vidí opravdu málo.

Michal Ďurech