Nacházíte se: Úvod » Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 1+kk v Rezidenci Slepá. Centrální klimatizace i garážové stání ve výtahovém zakladači zahrnuto již v ceně bytové j

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 1+kk v Rezidenci Slepá. Centrální klimatizace i garážové stání ve výtahovém zakladači zahrnuto již v ceně bytové j, Ev.č.: BM0556

05_upd
linivng_c_final
byt 213 1+kk
linivng_a_final
bathroom_final
linivng_b_final

Marie ŠtanglováMarie Štanglová
Cenaprodáno
Neplatíte žádnou provizi, včetně DPH, včetně právního servisu
KategorieByty 1+kk
LokalitaSlepá, Brno - Černá Pole
VlastnictvíOsobní
Plocha podlahová41 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění2
Stav objektuNovostavba
BudovaSmíšená
Poloha objektuV bloku
ZástavbaObchodní a obytná
Datum nastěhování1. duben 2017
Datum ukončení výstavby31. březen 2017
Rok kolaudace2017
Rok výstavby2016
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

V zastoupení majitele nabízíme exkluzivně k prodeji byt 1 +kk v Rezidenci Slepá, nacházející se v žádané lokalitě Brno - Černá Pole. Centrální klimatizace, sklepní kóje i garážové stání ve výtahovém zakladači zahrnuto již v ceně bytové jednotky.
Rezidenci navrhl přední český architekt doc. Ing. arch. Petr Hrůša.
Novostavba stojí v uzavřeném areálu, který zaručuje klidné, bezpečné a vysoce komfortní místo pro život. Byty jsou ve vysokém standardu. Každý byt má lodžii, hliníková okna, balkónové dveře a prosklené stěny (výrobce Shüco), zasklené izolačním trojsklem, součástí jsou předokenní, elektrické žaluzie . Bytový dům má jako zdroj tepla výměníkovou a centrální stanici, napojenou na dálkový horkovod, spotřeba tepla každé bytové jednotky bude měřena samostatně. V domě jsou dva výtahy.
Součástí areálu je dětské hřiště a multifunkční hřiště s umělým povrchem . To vše jen několik minut od centra města.
Dokončení 1.Q. 2017, v současné době jsou bytové jednotky již vyzděné a je tedy možnost prohlídky.
Podmínkou je financování pouze hotovostí ! Hypotéka nelze.

Pro veškeré informace a případné prohlídky nemovitosti kontaktujte níže uvedenou makléřku.