Nacházíte se: Úvod » Prodej zrekonstruovaného bytu 1+kk (30 m2) s lodžíí, Brno- Žabovřesky

Prodej zrekonstruovaného bytu 1+kk (30 m2) s lodžíí, Brno- Žabovřesky, Ev.č.: 000741

Leona PeškováLeona Pešková
Cenaprodáno
+ provize RK, cena včetně daně z nabytí
KategorieByty 1+kk
LokalitaVoroněžská, Brno - Žabovřesky
VlastnictvíDružstevní
Převod do OVano
Podlaží umístění6
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)

Nabízíme k prodeji byt s lodžíí po velmi zdařilé rekonstrukci 1+kk, (30m2) v Brně na ulici Voroněžská. Byt má nové zvětšené zděné jádro, novou kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči jako je sklokeramická varná deska, vestavěná trouba a myčka. V bytě jsou dále nové vstupní dveře, nové interiérové dveře s obložkami a nová koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. K bytu náleží sklepní kóje. Před bytem je uzamykatelná chodba pro větší bezpečí a možnost uskladnění kol. Celý dům je po revitalizaci včetně bezklíčového vstupu ke schránkám a k výtahům. V domě jsou dva výtahy. Nízké náklady na bydlení jsou samozřejmostí. Byt skýtá velkou finanční výhodu, neplatíte daň z nabytí, ale lze ho převést do osobního vlastnictví a financovat hypotékou. Skvělá investiční příležitost!
Velkou předností je i blízkost zastávky MHD a dobré parkování. Doporučujeme prohlídku.