Nacházíte se: Úvod » Prodej bytu 1+kk Brno - Líšeň

Umístění objektuSídliště
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)

Nabízíme k prodeji byt 1+kk o celkové rozloze 43,85 m2 v 5. patře domu Molákova 14, v Brně - Líšni. Jedná se o novostavbu, v roce 2005 nově postaveného cihlového bytového domu naproti lesa, v těsné blízkosti MHD a veškeré občanské vybavenosti. Bytová jednotka se skládá z předsíně o výměře 5,26 m2, koupelny s WC částečně oddělené zděnou příčkou o výměře 4,95 m2, obývacího pokoje s kuchyňským koutem o výměře 27,14 m2, lodžie o výměře 5,05 m2 a sklepa o výměře 1,45 m2. Jedná se o pěkný byt s velkým balkonem situovaným směrem na jih. Vytápění je centrální napojené na horkovod s vlastní výměníkovou stanicí. Byt má svoje vlastní měření spotřeby tepla, teplé užitkové vody a vodného a stočného, svůj samostatný regulovatelný termostat a radiátory s termohlavicemi a svůj vlastní elektroměr. Byt je vybaven kuchyňskou linkou, novým el. sporákem se sklokeramickou varnou deskou a digestoří. Místnost sociálního zázemí je obložena obklady a na podlaze položena dlažba, stejně jako v místnosti předsíně. Na podlaze místnosti obývacího pokoje s kuchyňským koutem je položen nový koberec. Možnost pronájmu parkování u domu nebo v garáži v 1. PP domu. Byt je v současné době volný, vyklizený, nově vymalovaný a připravený k okamžitému nastěhování.