Nacházíte se: Úvod » Prodej cihlového bytu 2+1 (3+kk) Brno-Ponava

Umístění objektuCentrum obce
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Prodej cihlového bytu 2+1 s balkonem a 2 x WC v OV na ulici Šumavská, 5 minut do centra Brna. CP 73 m2 + sklep, byt lze užívat také jako 3+kk, situován je ve 2.NP. Byt je tvořen předsíní, malou ložnicí, ze které lze projít na balkon a na samostatné WC, dále obytnou kuchyní s komorou, koupelnou se sprchovým koutem a dalším WC a obývacím pokojem. Orientace obývacího pokoje je do ulice ( JV), zbytek bytu do zahrady ( SZ). Byt je po kompletní rekonstrukci. V bytě zůstane kuchyňská linka se spotřebiči a vestavěné skříně. V současné době probíhá rekonstrukce domu - jsou hotové stupačky,rozvody elektřiny a zvonků,osvětlení spol.prostor, sanace sklepů, plast.okna,pracuje se na opravě střechy a následně proběhne zateplení fasády a úprava interiéru domu.Vše SVJ realizuje bez nutnosti úvěru, nízké náklady na bydlení. Vytápění bytu vlastním plynovým kotlem. K bytu patří prostorná sklepní kóje ( cca 6 m2), za domem je menší zahrada ke společnému užívání. Byt je bez právních závad, financování hypotékou je možné, pomůžeme ji zajistit.V okolí je velmi dobrá občanská vybavenost, nedaleko MHD, parkování v okolí domu. Uvolnění dle dohody.