Nacházíte se: Úvod » Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+kk v Rezidenci Slepá. Centrální klimatizace i garážové stání v ceně.

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+kk v Rezidenci Slepá. Centrální klimatizace i garážové stání v ceně., Ev.č.: 000578

linivng_b_final
05_upd
slepa_kat_list_sazba_4patro__427 popis
linivng_a_final
bathroom_final
linivng_c_final
rezidence-slepa 1

Marie ŠtanglováMarie Štanglová
Cenaprodáno
Neplatíte žádnou provizi, včetně DPH, včetně právního servisu
KategorieByty 2+kk
LokalitaSlepá, Brno - Černá Pole
VlastnictvíOsobní
Plocha podlahová45 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění4
Stav objektuNovostavba
BudovaSmíšená
Poloha objektuV bloku
ZástavbaObchodní a obytná
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+kk v Rezidenci Slepá, nacházející se v žádané lokalitě Brno - Černá Pole. Centrální klimatizace i garážové stání ve výtahovém zakladači je zahrnuto v ceně bytové jednotky.
Rezidenci navrhl přední český architekt doc. Ing. arch. Petr Hrůša.
Novostavba stojí v uzavřeném areálu, který zaručuje klidné, bezpečné a vysoce komfortní místo pro život. Byty jsou ve vysokém standardu. Každý byt má lodžii, hliníková okna, balkónové dveře a prosklené stěny (výrobce Shüco), zasklené izolačním trojsklem, součástí jsou předokenní, elektrické žaluzie . Bytový dům má jako zdroj tepla výměníkovou a centrální stanici, napojenou na dálkový horkovod, spotřeba tepla každé bytové jednotky bude měřena samostatně. V domě jsou dva výtahy.
Součástí areálu je dětské hřiště a multifunkční hřiště s umělým povrchem . To vše jen několik minut od centra města.
Dokončení 1.Q. 2017, v současné době jsou bytové jednotky již vyzděné a je tedy možnost prohlídky.
Podmínkou je financování pouze hotovostí ! Hypotéka nelze.

Pro veškeré informace a případné prohlídky nemovitosti kontaktujte níže uvedenou makléřku.