Nacházíte se: Úvod » Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2 +kk v Rezidenci Slepá, nacházející se v žádané lokalitě Brno - Černá Pole. Klimatizace i garážové stání ve výtahovém zakladači zahrnuto již v ceně bytové

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2 +kk v Rezidenci Slepá, nacházející se v žádané lokalitě Brno - Černá Pole. Klimatizace i garážové stání ve výtahovém zakladači zahrnuto již v ceně bytové, Ev.č.: BM0560

05_upd

Rok kolaudace2017
Rok výstavby2015
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2 +kk v Rezidenci Slepá, nacházející se v žádané lokalitě Brno - Černá Pole. Centrální klimatizace i garážové stání ve výtahovém zakladači zahrnuto již v ceně bytové jednotky. Rezidenci navrhl přední český architekt doc. Ing. arch. Petr Hrůša.
Novostavba stojí v uzavřeném areálu, který zaručuje klidné, bezpečné a vysoce komfortní místo pro život. Byty jsou ve vysokém standardu. Každý byt má lodžii, hliníková okna, balkónové dveře a prosklené stěny (výrobce Shüco), zasklené izolačním trojsklem, součástí jsou předokenní, elektrické žaluzie . Bytový dům má jako zdroj tepla výměníkovou a centrální stanici, napojenou na dálkový horkovod, spotřeba tepla každé bytové jednotky bude měřena samostatně. V domě jsou dva výtahy.
Součástí areálu je dětské hřiště a multifunkční hřiště s umělým povrchem . To vše jen několik minut od centra města.
Dokončení 1.Q. 2017, v současné době jsou bytové jednotky již vyzděné a je tedy možnost prohlídky.

Pro veškeré informace a případné prohlídky nemovitosti kontaktujte níže uvedenou makléřku.