Nacházíte se: Úvod » Prodej bytu v novostavbě 2+kk, 69m2, v uzavřeném areálu v blízkosti centra Brna

Prodej bytu v novostavbě 2+kk, 69m2, v uzavřeném areálu v blízkosti centra Brna, Ev.č.: BM0526

Byty 2+kk , Slepá

Marie ŠtanglováMarie Štanglová
Cenaprodáno
včetně provize RK, včetně DPH
KategorieByty 2+kk
LokalitaSlepá, Brno - Černá Pole
VlastnictvíOsobní
Plocha podlahová63 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění3
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
B (642 kWh/m2 za rok)

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji luxusní byty v Rezidenci Slepá, nacházející se v žádané lokalitě Brno - Černá Pole. Rezidenci navrhl přední český architekt doc. Ing. arch. Petr Hrůša.
Rezidence Slepá je strategicky umístěna na konci ulice Slepá v Černých Polích. Celý objekt je situovaný do uzavřeného vnitrobloku a lemovaný lipovou alejí v těsné blízkosti centra, přitom na velmi klidném a slunném místě uprostřed zeleně. Jedná se o bytový dům v uzavřeném areálu poskytujícím klid a bezpečí, disponujícím i vlastním dětským hřištěm, v těsném sousedství sportovního areálu s kompletním sportovním vyžitím ( fitness, squash, bowling, badminton...). Byty jsou ve vysokém standardu, každý byt má lodžii, okna jsou opatřena elektrickými předokenními žaluziemi. Možnost napojení na centrální klimatizaci. V ceně bytu sklepní kóje, k bytu lze přikoupit garážové stání v suterénu. V domě jsou dva výtahy. Stavba zahájena, dokončení 1.Q. 2017.Umístění v uzavřeném a chráněném intravilánu zaručuje klidné, bezpečné a vysoce komfortní místo pro život. To vše jen několik minut od centra města. V současné době zbývá na výběr ze 3 bytů této dispozice a to od 47m2 - 69m2, umístěných ve 3.- 6. patře. Velká část bytů byla prodána ihned po zahájení prodeje.
Pro veškeré informace a případné prohlídky nemovitosti kontaktujte níže uvedenou makléřku.
Videoprezentaci najdete na našem kanále na Youtube: https://youtu.be/XAhytiFVwkI