Nacházíte se: Úvod » Prodej, luxusní střešní apartmán s velkou terasou a nádherným výhledem na Špilberk, Černá Pole, 118m2

Prodej, luxusní střešní apartmán s velkou terasou a nádherným výhledem na Špilberk, Černá Pole, 118m2, Ev.č.: 000671

bathroom_final
linivng_c_final

Marie ŠtanglováMarie Štanglová
Cenarezervováno
cena včetně provize, včetně právního servisu
KategorieByty 2+kk
LokalitaSlepá 777/18, Brno - Černá Pole
VlastnictvíOsobní
Počet podlaží7
Podlaží umístění7
Stav objektuNovostavba
BudovaSmíšená
Poloha objektuV bloku
ZástavbaObchodní a obytná
B (642 kWh/m2 za rok)

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji luxusní střešní apartmán 2+kk ( možno i jako 3+kk) o celkové rozloze 118 m2 s unikátním výhledem.
Byt je určen pro náročného klienta, kdy si může ve spolupráci s architektem dle svého přání dohodnout individuální změny.
Celý objekt je situovaný do uzavřeného vnitrobloku a lemovaný lipovou alejí v těsné blízkosti centra, přitom na velmi klidném a slunném místě uprostřed zeleně. Jedná se o bytový dům v uzavřeném areálu poskytujícím klid a bezpečí, disponujícím i vlastním dětským hřištěm, v těsném sousedství sportovního areálu s kompletním sportovním vyžitím ( fitness, squash, bowling, badminton...). To vše jen několik minut od centra města.
Byt je ve vysokém standardu. Hliníková okna, balkónové dveře a prosklené stěny (výrobce Shüco), zasklené izolačním trojsklem, součástí jsou předokenní, elektrické žaluzie. Bytový dům má jako zdroj tepla výměníkovou a centrální stanici, napojenou na dálkový horkovod, spotřeba tepla každé bytové jednotky bude měřena samostatně. V ceně bytu je napojení na centrální klimatizaci a sklepní kóje.
Poloha bytu je situovaná na V-Z. Lze k němu přikoupit garážové stání v suterénu. V domě jsou dva výtahy.
Jen málo bytových projektů může nabídnout to, čím se pyšní Rezidence Slepá. Umístění v uzavřeném a chráněném intravilánu s majestátními letitými lípami a zelení zaručuje klidné, bezpečné a vysoce komfortní místo pro život.
Pro veškeré informace a případné prohlídky nemovitosti kontaktujte níže uvedenou makléřku.