Nacházíte se: Úvod » Prodej zrekonstruovaného bytu 2+kk s terasou, Brno-Židenice, ulice Šámalova.

Prodej zrekonstruovaného bytu 2+kk s terasou, Brno-Židenice, ulice Šámalova., Ev.č.: 000752

imice 2
imice 4
imice 3
imice 7
imice 9
půdorys Šimice 16B3

Leona PeškováLeona Pešková
Cena3 188 856 Kč
neplatíte provizi
KategorieByty 2+kk
LokalitaŠámalova, Brno - Židenice
VlastnictvíDružstevní
Převod do OVano
Podlaží umístění3
StavVelmi dobrý
BudovaCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Nabízíme k prodeji nově zrekonstruovaný cihlový byt 2+kk č. (16B3) s terasou v 3.NP bytového domu na ul. Šámalova, Brno-Židenice. Celý dům se 17 bytovými jednotkami v současné době prochází kompletní rekonstrukcí. Byt s orientací na západ s výhledem do zeleně s terasou 31,60 m2. Dispoziční řešení bytu: vstupní chodba 6,3 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 21,5 m2 a vstupem na terasu 31,6 m2, ložnice 11,7 m2, šatna 2,9 m2, koupelna s toaletou 6,4 m2. Byt je družstevní s možností okamžitého převodu do OV, je možno financovat hypotékou a neplatíte daň z nabytí nemovitosti.
Nově jsou osazena plastová okna s izolačním dvojsklem, dále je vyměněna střecha a nová je i fasáda. Byt má nové omítky, podlahy (plovoucí a dlažba), dveře, sociální zařízení i kuchyňskou linku s dřezem, dvou plotýnkovou sklokeramický deskou, el. troubou a digestoří. Koupelna je vybavena ocelovou smaltovanou vanou značky KALDEWEI, keramickým umyvadlem značky KOLO a keramickým závěsným klozetem také značky KOLO. Vytápění zajišťuje el. podlahové topení s termostatem v každé obytné místnosti a topný žebřík v koupelně. Bonusem bytu je skvělá poloha blízko centra města, kam se pohodlně dostanete během 10 minut MHD. Příjemné útočiště tu najdou především mladí lidé a páry, které si chtějí užít pohodového bydlení stejně jako ruchu velkoměsta. Lokace, kvalitní standardy a žádané dispozice představují také perfektní příležitost k investičnímu bydlení. Dokončení - konec roku 2018. V nabídce i další byty 2+kk a 3+kk. Neváhejte nás kontaktovat.