Nacházíte se: Úvod » Prodej zrekonstruovaného bytu 2+kk ul.Hlinky

hlinky4

Leona PeškováLeona Pešková
Cenaprodáno
+ provize RK, včetně právního servisu
KategorieByty 2+kk
LokalitaHlinky, Brno - Staré Brno
Typ bytupodkrovní
VlastnictvíOsobní
Počet podlaží3
Podlaží umístění3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Umístění objektuCentrum obce
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Exkluzivně nabízíme prodej půdního bytu 2+kk v OV na ulici Hlinky o CP 50 m2. Byt prošel v roce 2010 celkovou rekonstrukcí. Je tvořen obývacím pokojem s kuchyňským koutem, ložnicí, předsíní,, koupelnou s elektrickým podlahovým vytápěním a WC. V bytě zůstane kuchyňská linka na míru včetně spotřebičů (indukční varná deska, trouba, digestoř), šatní skříně v chodbě, koupelnový nábytek, žaluzie, markýza, podlahy vinylové. Všude jsou nová plastová okna. Vytápění je ústřední plynové. Byt se nachází ve 3. NP ( bez výtahu), je orientován na východ. V domě je celkem 11 bytů.Velkou předností je přístup na travnatý pozemek za domem s krásným výhledem na Brno, kde je k dispozici ohniště a malá zahrádka. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost, 5 minut do centra, v blízkosti dopravní uzel MHD. Nedaleko se nachází několik vysokých škol a BVV, vhodné i jako investice na pronájem. Parkování před domem. Financování hypotékou možné, pomůžeme zajistit.