Nacházíte se: Úvod » Prodej novostavby 2+kk s parkovacím místem Jedovnice

Olga JarošováOlga Jarošová
Brno-město
Cena3 799 000 Kč
včetně provize, včetně parkovacího místa a sklepa
KategorieByty 2+kk
LokalitaNa Větřáku 808, Jedovnice
OkresBlansko
Náklady na bydlení3.750 Kč měsíčně
VlastnictvíOsobní
Plocha podlahová37 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění2
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Rok kolaudace2019
C (174 kWh/m2 za rok)

Hledáte novostavbu bytu, kde nebudete dlouhé měsíce čekat na dokončení?
Pak vám nabízíme byt, který je pouze 2,5 roku po kolaudaci. Je vybavený kuchyňskou linkou se spotřebiči a vestavěnými skříněmi a vás tak nečekají žádné další investice, jako v případě úplně nového bytu. Navíc je byt oproti původnímu návrhu dokončen v nadstandardních materiálech.

Byt má dispozici 2+kk s balkonem a najdete ho v Jedovnicích v ulici Na Větřáku. V ceně bytu je zahrnuto také parkovací místo před domem a velký zděný sklep. Byt je umístěn v 1.patře, dům má výtah. Ve vstupní chodbě je velká vestavěná skříň, do které lze schovat pračku/sušičku. V obývacím pokoji je velká kuchyňská linka s barovým pultem a vestavěnými spotřebiči ( mikrovlnná trouba, elektrický sporák, indukční varná deska, digestoř, myčka).

V bytě je podlahové topení, napojené stejně jako ohřev vody na plynovou kotelnu v suterénu domu. Koupelna je provedena v nadstandardních materiálech, podlahy v pokojích jsou vynilové. Na oknech jsou žaluzie s funkcí den/noc.

Jedovnice najdete 26 km severovýchodně od Brna. Mají dobré dopravní spojení díky IDS ( je zde přestupní uzel). Okolní Moravský kras je ideální pro turistiku a cyklistiku, městys je znám především díky místnímu rybníku Olšovec.
V Jedovnicích je mateřská i základní škola, základní umělecká škola, průmyslovka, pošta, zdravotní středisko, lékárna, veterinární ordinace, knihovna, kulturní dům a kino, restaurace a další obchody a služby. Také sportovní hala, posilovna, fotbalové hřiště, minigolf. Působí zde řada sportovních i kulturních spolků.

Podrobnější informace a další dokumenty najdete na webové stránce bytu, odkaz na ni vám rádi zašleme na vyžádání.

V uvedené ceně je zahrnuto parkovací místo, sklep a provize.