Nacházíte se: Úvod » Prodej nadstandardního bytu 3+1 se zahradou 303 m2 a parkovacím stáním

Prodej nadstandardního bytu 3+1 se zahradou 303 m2 a parkovacím stáním, Ev.č.: 000817

metelkova-6350-1

Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej bezbarierového, nadstandardně vybaveného bytu o velikosti 3+1 s prosklenou zimní zahradou, vlastní zahradou a parkovacím stáním přímo před domem, v Kuřimi, na ulici Metelkova. Dominanta bytu - kuchyně propojená s jídelnou a prostornou zimní zahradou, která je vytápěna podlahovým topením a se vstupem do venkovní zahrady dodává bytu velkorysý prostor a vzdušnost. Ze zimní zahrady o velikosti 16 m2 je přístup na vlastní oplocenou zahradu 303 m2 s bazénem, pergolou, vydlážděnou terasou a zahradním domkem. Zahrada je pečlivě udržovaná a je plně vybavená pro blížící se grilovací sezónu a příjemné letní posezení včetně zahradního nábytku, vybavení je v ceně bytu. Byt je dispozičně řešen jako 3+1, ale zimní zahrada plní funkci obývacího pokoje a tak vzniká další světlý pokoj navíc. Zimní zahrada je vybavena okny s trojskly a je vyrobena z hliníku. Další tři obytné pokoje skýtají dostatek prostoru pro využití jako ložnice či dětské pokoje. V bytě dále najdeme vstupní předsíň, koupelnu se sprchovým koutem a WC a velkou komoru s úložným prostorem i místem pro pračku a sušičku. V ceně jsou velké vestavěné skříně po celém bytě a kuchyňská linka se spotřebiči, vše zhotoveno na míru. Celkově je byt velmi důmyslně promyšlený a efektivním rozmístěním nábytku a vestavěných skříní nabízí nadstandardní úložné prostory. Tento byt nabízí jedinečnou možnost pro pohodlné, klidné bydlení v bytě, ovšem spojené s výhodami bydlení v rodinném domě.
Byt je družstevní, anuita je splacená a převod do osobního vlastnictví bude proveden do 4 let. Při financování hypotékou je nutné ručit jinou nemovitostí, výhodou ale je, že z bytu nehradíte daň z nabytí.V Kuřimi je k dispozici veškerá občanská vybavenost, dojezdová vzdálenost 10 minut autem do centra Brna, autobusová linka MHD včetně nočních linek.Více info na internetových stránkách bytkurim.cz