Nacházíte se: Úvod » Prodej bytu 3+kk se zahradou a garáží Hustopeče u Brna

Olga JarošováOlga Jarošová
Brno-město
Cenaprodáno
včetně provize; cena komplet za byt, garáž a zahradu
KategorieByty 3+kk
LokalitaJavorová 840/22, Hustopeče
OkresBřeclav
VlastnictvíOsobní
Plocha podlahová75 m²
Plocha zahrady158 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění1
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Hledáte bydlení s možností okamžitého užívání ? S garáží a s množstvím úložných prostor ? S možností rekreace na vlastní zahradě přímo u domu ?

Byt s užitnou plochou 71 m2 byl před několika lety kompletně zrekonstruovaný. Jeho dominantou je velký obývací pokoj s krbovými kamny, propojený s kuchyní. Moderní kuchyňská linka je osazena vestavěnými spotřebiči ( lednice s mrazákem, indukční varná deska, elektrická trouba, digestoř, myčka). Dvě neprůchozí ložnice jsou ideálně situovány směrem do zahrady. Koupelna je společná s toaletou a vešla se do ní pohodlně vana i sprchový kout.

V suterénu domu patří k bytu sklep, který majitelé využívají pro skladování dřeva a místnost, kterou využívají jako prádelnu. Přímo pod okny ložnic se nachází zahrada o ploše 158 m2 s několika ovocnými stromy a zahradním domkem.

Ve dvoře vedle domu jsou umístěny garáže. Rohová garáž ve vlastnictví majitelů bytu stojí na vlastním pozemku a je do ní zavedena elektřina. Pod garáží se nachází další dvě menší místnosti, které lze využít jako sklípek nebo sklad.

Uvedená cena zahrnuje všechny součásti koupě - byt 3+kk se sklepem a s výhradním užíváním prádelny, zahradu a garáž se sklepem; cena zahrnuje také provizi. Doporučuji prohlédnout si všechny součásti prodeje v naší virtuální prohlídce. Více info na olgajarosova.cz/bythustopece

Jedná se o menší opravený dům v klidné ulici, přitom blízko centra. Na autobusové i vlakové nádraží, k základní škole, gymnáziu nebo k nejbližším obchodům je to asi 10 minut chůze, mateřská škola je hned ve vedlejší ulici. V Hustopečích najdete kompletní občanskou vybavenost a je odtud skvělé dopravní spojení - vlakem, autobusem nebo autem po D2 ( do Brna 30 km).