Nacházíte se: Úvod » Prodej chaty v zahrádkářské kolonii Brno - Ivanovice

m1916-ivanovicekor

Marie ŠtanglováMarie Štanglová
Cenaprodáno
včetně provize, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieChata
LokalitaBrno - Ivanovice
Velikost2 pokoje
Plocha pozemku25 m²
Stav objektuDobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Jste zahrádkář? Baví vás aktivně trávit čas? Nebo chcete jen relaxovat v klidu přírody a přitom jen kousek ze samotného středu města ?
Exkluzivně vám nabízíme ke koupi chatu v zahrádkářské kolonii Brno - Ivanovice .
Jedná se o starší, částečně podsklepenou přízemní chatu o celkové zast. ploše 25 m2 s pěknou, oplocenou zahradou. Pozemek, na kterém chata stojí, je i s okolní zahradou ve vlastnictví jiných vlastníků. Do chaty je zavedena elektřina, přívod pitné vody s provozem jaro-podzim, sporák na propan butan, za chatou je suché WC. Samotná chata sestává z obytné místnosti, zasklené verandy, kuchyňky, předsíně a dále dřevěného přístavku s WC a kůlnou na nářadí. Jedná se o klidné místo v okrajové části osady. Několik okolních chat trvale obydleno. Přístup autem možný až téměř k chatě, spojení MHD.