Nacházíte se: Úvod » Prodej komfortní zděné chaty v Náměšti nad Oslavou

Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Nabízíme k prodeji komfortní rekreační chatu na okraji Náměšti nad Oslavou. Zděný objekt má přízemí a obytné podkroví a byl dokončen před 7 lety. V přízemí se nachází kuchyně, obývací pokoj, koupelna s WC, vstupní chodba a terasa. V podkroví najdeme další dva pokoje. Chata má vlastní studnu, septik, ústřední vytápění elektrickým kotlem. V podkroví je instalována klimatizační jednotka, příjem TV a internetu přes satelit. V kuchyni je komín pro připojení krbových kamen. Příjezd po nezpevněné cestě, parkování na vlastním oploceném pozemku. V zadní části pozemku stojí přístavek s pergolou pro uskladnění zahradního vybavení.
Chata se nachází v romantickém prostředí údolí Oslavy, přitom v těsném dosahu města, kde najdete veškeré obchody a služby. Vzdálenost od Brna 40 km a 20 km od Třebíče. Chata je zcela komfortní i pro celoroční využití.

Uvedena cena včetně provize. Majitel si vyhrazuje právo prodat nejvýhodnější nabídce a vybrat kupce dle jím zvolených kritérií.