Nacházíte se: Úvod » Prodej kanceláře s vlastní kuchyňkou a WC u centra Brna

Poloha objektuŘadový
ZástavbaObchodní a obytná
C (2049 kWh/m2 za rok)

Nabízíme prodej kanceláře v 6.patře administrativně-obchodního centra IBC v Brně na ul. Příkop, 5 minut chůze do středu města. Celková výměra je 27 m2, kancelářská jednotka je tvořena kanceláří s odděleným kuchyňským koutem a WC s umyvadlem. Kancelář je klimatizovaná, s venkovními žaluziemi na oknech a je možno ji odkoupit včetně vybavení ( velký jednací stůl a 5 židlí, posuvný psací stůl s kontejnerem, menší skřínka, zavěšené police, kuchyňský kout s vestavěnou lednicí, dvě šatní skříně a vestavěná skříň pro skladování úklidových prostředků na WC). V budově je recepce, tři výtahy, kamerový bezpečnostní systém, vstupy na patra pomocí systému elektronických karet. Možnost pronájmu parkovacích míst i krátkodobého parkování pro návštěvníky v podzemních garážích. V budově je možnost stravování v několika restauracích a využití různých obchodů a služeb ( pošta, notářská kancelář, bankomat). Kancelář je volná ihned.