Nacházíte se: Úvod » Prodej pozemků pro komerční výstavbu Lelekovice

Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaKomerční
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 3.392 m2 ke komerčnímu využití v Lelekovicích, místní část Chmelníky, poblíž komunikace na Svitavy. Dle platného územní plánu je pozemek zařazen do plochy průmyslu a řemesel, v okolí jsou již vybudovány komerční objekty lehké výroby a skladování. Tvar pozemku je obdélník o šířce 22m a délce 170m. Přístup po nezpevněné cestě, pozemek se prodává jako nezasíťovaný - je zde potřeba vybudovat septik a vrtanou studnu ( vyhledání vodního zdroje odbornou firmou provedeno), elektřina v dosahu, plyn v lokalitě zaveden není. Pozemek je nyní pronajmutý zemědělskému družstvu a využívaný jako orná půda.Více informací na vyžádání v RK.