Nacházíte se: Úvod » Prodej RD se dvěma samostatnými bytovými jednotkami Ivaň

Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
G

Prodej zkolaudovaného, zrekonstruovaného ( z větší části nově postaveného) RD v obci Ivaň, nedaleko Pohořelic. Interiér domu je navržen v souladu se zásadami Feng Shui. Dům je dvoupodlažní, v každém podlaží je bytová jednotka se samostatným vstupem, pod domem kvelbený sklep. V 1.NP je jednotka 2+kk o výměře 72 m2, tvořená vstupní halou a technickou místností, obývacím pokojem s kuchyňským koutem, ložnicí, šatnou, koupelnou a WC. Jednotka je před dokončením, nutno dodělat interiérové úpravy - podlahy, dveře a zárubně, sanita, kuchyně. 2.NP o výměře 64 m2 je ve fázi hrubé stavby s novou sedlovou střechou, v projektu je navržena jednotka o dispozici 2+kk s terasou.Pozemek 315 m2, před domem stojí zděná garáž.Napojeno na veškeré sítě. Obec Ivaň leží 36 km od Brna jižním směrem,snadné dopravní spojení. V Obci je veškerá občanská vybavenost. V blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny, obcí vede cyklostezka Brno - Vídeň, v obci známý chovný rybník, ideální pro rybáře.Oblast je známým vinařským a turistickým centrem jižní Moravy, nemovitost je vhodná nejen k bydlení či rekreaci,ale také jako investice. Bytové jednotky mohou být využity jako apartmány k pronajímání. PENB - třída energetické náročnosti G.