Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej rodinného domu v rekonstrukci Koclířov u Svitav

Prodej rodinného domu v rekonstrukci Koclířov u Svitav, Ev.č.: 000620

koclířov1
koclířov4
koclířov2
koclířov3
20170204_133055
wc
20170204_134736

Kontaktujte makléře

Olga JarošováOlga Jarošová
+420 604 232 218
[email protected]
REALITY MUZEJKA s.r.o. - sídlo firmy BrnoREALITY MUZEJKA s.r.o. - sídlo firmy Brno
Moravské náměstí 690/15
Brno-město
+420 604 232 218
[email protected]
Cenaprodáno
včetně provize RK
KategorieRodinné domy
LokalitaKoclířov
OkresSvitavy
Velikost2 pokoje
Plocha užitná107 m²
Plocha pozemku566 m²
Plocha zastavěná152 m²
Plocha zahrady292 m²
Počet podlaží1
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
Popis

Prodej samostatně stojícího přízemního domu o dispozici 2+1 s možností využití podkroví. Ze dvora vstupujeme do chodby, z této je přístupná kuchyně, ze které je možný vstup francouzským oknem na zahradu a z kuchyně se vchází do neprůchozích pokojů. Ze vstupní chodby je dále přístupná koupelna s rohovou vanou, samostatné WC a technická místnost, do které je také možný vstup přímo ze dvora.
Objekt byl postaven ve čtyřicátých letech minulého století, před sedmi lety prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která však nebyla zcela dokončena. V rámci stavebních úprav došlo k přístavbě chodby, renovaci sociálního zázemí, rozvodů, výměně oken a dveří za plastová, rekonstrukci střechy, včetně stropu a podhledu.
Nutno dodělat vnitřní dveře, podlahy v obytných prostorech, kuchyňskou linku, terasu a fasádu, případně využít podkroví k rozšíření obytné plochy. Konstrukce domu je smíšená ( cihla, kámen), základy jsou kamenné, chybí izolace proti vlhkosti. Zdrojem vody je obecní vodovod, ohřev TUV a vytápění pomocí kotle na tuhá paliva, teplovodní systém s plechovými radiátory. Odvod splašků do septiku. Elektřina 230 V, plyn k dispozici není. Obec Koclířov se nachází 6 kilometrů od Svitav, nemovitost je vhodná k bydlení i rekreaci. V obci veškerá občanská vybavenost ( MŠ, ZŠ, obchod, restaurace, sportoviště, knihovna, lékař).