Nacházíte se: Úvod » Prodej rodinného domu Kuřim

KategorieRodinné domy
LokalitaZahradní 107/3, Kuřim
OkresBrno-venkov
Náklady na bydlení6.500 Kč měsíčně ( voda, plyn, elektřina)
Velikost3 pokoje
Plocha pozemku295 m²
Plocha zastavěná110 m²
Plocha zahrady185 m²
Počet podlaží1
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuRohový
G (382 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Hledáte rodinný dům kousek od Brna? Velký tak akorát, s možností budoucího rozšíření a úprav dle vašich představ? Se zahrádkou k relaxaci, jejíž úprava vám nezabere celý den?

Pak by vás mohl zaujmout polořadový rodinný dům v Kuřimi, v ulici Zahradní. Dům je přízemní, aktuálně bez obytné půdy, pod domem je malý sklípek přístupný z chodby domu. Dispoziční řešení : přes zádveří vstupujeme do chodby, ze které je přístup do dvou samostatných pokojů v přední části domu a dále do kuchyně v zadní části domu. Z kuchyně vstupujeme do koupelny a do obývacího pokoje s krbem. Za domem je zatravněný dvůr, přístupný ze zádveří nebo francouzským oknem z obývacího pokoje. Velkou výhodou je možnost příjezdu na pozemek vraty z boční ulice.

Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě, ústřední vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel. Před několika lety byla v přední části domu natažena nová fasáda a vyměněna okna za plastová, zadní část domu byla částečně zateplena. Dům je obyvatelný, ale vyžaduje rekonstrukci. Doporučujeme zhlédnout přiloženou virtuální prohlídku. Na vyžádání zašleme odkaz na webovou stránku bytu, kde najdete další informace a materiály.

Kuřim leží 14 km severně od centra Brna. Je velmi dobře dostupná veřejnou dopravou ( autobus brněnské MHD zajíždí do Kuřimi po celou noc), vlakové i autobusové nádraží je cca 400 m od domu. V Kuřimi najdeme veškerou občanskou vybavenost ( školky, školy, obchody, služby, polikliniku, krytý bazén s wellness centrem a venkovním koupalištěm, nedaleko známý golfový areál Kaskáda).

Prodávající si vyhrazuje právo prodat nejvýhodnější nabídce a vybrat kupce dle jím zvolených kritérií.