Nacházíte se: Úvod » Rodinný dům 4+kk s terasou a vinným sklepem Kuřim

ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

V exkluzivním prodeji nabízíme polořadový dům po kompletní rekonstrukci a přístavbě (z původního domu zůstaly jen obvodové zdi v přízemí). Dům je dispozičně řešen jako 4+kk: v podzemním patře se nachází vinný sklípek (14 m2), v přízemí se nachází zádveří, chodba se schodištěm, ložnice, koupelna s WC a velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a východem na zahrádku, v patře se pak nachází chodba se schodištěm, druhá koupelna s WC, dva pokoje a terasa ( 35m2), ze které je výhled na zalesněnou Kuřimskou horu. Terasa je připravena na osazení venkovní vířivky. Dům je osazen dvouprůduchovým komínovým tělesem s předpokládaným napojením vnitřního krbu v obývacím pokoji a venkovního krbu na terase. Užitná plocha domu je 116 m2, pozemek 157 m2.
Parkování u domu je řešeno na vlastním pozemku v předzahrádce.
Dům se nachází v klidné ulici cca 300 metrů od lesa, v místě veškerá občanská vybavenost, naproti domu škola a školka, nedaleko nákupní centrum. Kuřim má velmi dobrou dopravní obslužnost z Brna jak autem, tak i veřejnou dopravou včetně nočních linek. Rekonstrukční práce aktuálně probíhají s předpokladem možných klientských změn.K nastěhováním do několika měsíců.