Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej rodinného domu Račice-Pístovice

Prodej rodinného domu Račice-Pístovice, Ev.č.: 000717

DSC_4875a
DSC_4882a
DSC_4886a
DSC_4879a
DSC_4877a
DSC_4880a
DSC_4883a

Kontaktujte makléře

Olga JarošováOlga Jarošová
+420 604 232 218
[email protected]
REALITY MUZEJKA s.r.o. - sídlo firmy BrnoREALITY MUZEJKA s.r.o. - sídlo firmy Brno
Moravské náměstí 690/15
Brno-město
+420 604 232 218
[email protected]
Cenaprodáno
včetně provize RK
KategorieRodinné domy
LokalitaRačice-Pístovice - Račice
OkresVyškov
Velikost3 pokoje
Plocha užitná112 m²
Plocha pozemku266 m²
Plocha zahrady104 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
ZástavbaVenkovská
Rok výstavby1974
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Prodej rodinného domu v obci Račice - Pístovice, , cca 10 km západně od okresního města Vyškov na úpatí Drahanské vrchoviny. Jedná se o vnitřní řadový objekt půdorysného charakteru písmene L, částečně podsklepený, uliční část má jedno nadzemní podlaží a půdu pod sedlovou střechou, dvorní přístavek má dvě nadzemní podlaží a pultovou střechu. Za domem je malý dvorek, na něj ze severozápadní strany navazuje malá zahrada .Rodinný dům je postaven v mírně svažitém terénu, přístup je umožněn po místní zpevněné komunikaci.
Základové konstrukce jsou betonové s izolací, svislé nosné konstrukce jsou zděné. Střecha uliční části je sedlová, dvorního přístavku pultová, kryto taškami, klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Fasáda uliční části je z břízolitu, ve dvoře vápenná, na části přístavku chybí, obklad soklu není proveden. Vnitřní omítky jsou vápenné, keramické obklady jsou v kuchyni. Schody jsou dřevěné, do sklepa betonové. Podlahy jsou betonové kryté koberci, z PVC a dřevěné. Okna jsou plastová a v přístavku dřevěná dvojitá a jednoduchá, dveře jsou dřevěné, vchodové plastové. Je provedeno napojení na elektřinu (elektroinstalace 220/380 V), vytápění je plynové (lokální WAF). Zdrojem vody je studna, odpady jsou odváděny veřejnou kanalizací, ohřev vody je řešen bojlerem. Vnitřní hygienické zařízení tvoří koupelna s vanou a umyvadlem a samostatné splachovací WC. V kuchyni je plynový sporák.
Dispoziční řešení : - 1.PP – sklep přístupný z RD, - 1.NP – chodba, kuchyně, 3 x pokoj, v přístavku je kotelna, WC, koupelna, sklad, - půda. Klidná lokalita vhodná k bydlení nebo rekreaci.