Nacházíte se: Úvod » Pronájem bytu 2+kk Brno - Černá Pole

ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velmi pěkný slunný byt po kompletní rekonstrukci o velikosti 2+kk, který se nachází v klidném prostředí v městské části Brno - Černá Pole, na ulici Helfertova. Byt o celkové ploše 52 m2 je situován ve 3. patře cihlového domu s výtahem. Byt je k dispozici plně zařízený a vhodný pro jednu až dvě osoby. Obývací část je zařízena sedací soupravou, konferenčním rozkládacím stolkem, televizorem a skříňkami.Kuchyňská část je vybavena kuchyňskou linkou, plynovým sporák s el. troubou, digestoří, myčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou, kombinovanou chladničkou a jídelním stolem se dvěmi židlemi. Ložnice je zařízena manželskou postelí , nočními stolky, sedačkou, šatní skříní s posuvnými dveřmi a zrcadlem. Ve vstupní chodbě se nachází vestavná skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem s odkládací skříňkou, zrcadlem a pračkou. WC je odděleně. Okna v bytě jsou opatřena žaluziemi. K bytu náleží sklepní kóje.
Dům se nachází v těsné blízkosti centra, přitom v klidné prostředí. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti domu, zastávka MHD. Parkování před domem.
K dispozici ihned nebo po dohodě. Požadována jednoměsíční kauce.
Prohlídky možné po domluvě s níže uvedeným makléřem.