Nacházíte se: Úvod » Pronájem 2+kk s garážovým stáním Majdalenky

Pronájem 2+kk s garážovým stáním Majdalenky, Ev.č.: BM0255

JUDr. Martina JedličkováJUDr. Martina Jedličková
Cenainfo v RK
+ provize RK, včetně poplatků, včetně právního servisu
KategorieByty 2+kk
LokalitaMajdalenky, Brno - Lesná
VlastnictvíOsobní
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Umístění objektuSídliště
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)

Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk o rozloze 64 m2 s balkonem v lokalitě Majdalenky v Brně na Lesné, s garážovým stáním v ceně přímo v domě. Byt se nachází v 6. posch. z celkových 7. posch.s výtahem. Byt je kompletně velmi pěkně nově zařízený, k dispozici je zde kuchyňská linka s mikrovln. troubou, el. sporákem se sklokeramickou deskou, ledničkou, mrazničkou, nádobím. Byt je dále vybaven vestavěnými skříněmi a veškerým nábytkem. V koupelně je sprchový kout, vana, pračka. Volný od 1. 5. 2014, možno dohodnout i dřívější termín. Upřednostňuje se zájemce o dlouhodobý pronájem, bezdětný manželský pár, firmy. Velkou výhodou je velmi dobrá dostupnost MHD, další služby v blízkosti (obchody, lékař).