Nacházíte se: Úvod » Pronájem zařízeného bytu 3+kk s lodžií a parkováním, Černá Pole

Pronájem zařízeného bytu 3+kk s lodžií a parkováním, Černá Pole, Ev.č.: 000845

slepa_kat_list_sazba_5patro__531

Marie ŠtanglováMarie Štanglová
Cenarezervováno
včetně garážového stání + 4.000,- služby/ osoba, každá další osoba 1.500,-, + provize RK
KategorieByty 3+kk
LokalitaSlepá, Brno - Zábrdovice
VlastnictvíOsobní
Plocha podlahová91 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění5
Stav objektuNovostavba
BudovaSmíšená
Poloha objektuV bloku
ZástavbaObchodní a obytná
B (642 kWh/m2 za rok)

Nabízíme pronájem moderního bytu 3+kk o velikosti 100 m2 v Rezidenci Slepá včetně garážového stání v domě. Byt se nachází v pátém nadzemním podlaží novostavby s výtahem s krásným výhledem jen kousek od centra Brna. Prostorný byt splňuje veškerá kritéria pro náročné klienty. Je vybaven kuchyňskou linkou, kombinací lednice s mrazákem, indukční varnou deskou, elektrickou i mikrovlnou troubou, myčkou na nádobí, digestoří, jídelním stolem se židlemi. Dále je zde ve spojení s kuchyní obývací místnost, která je zařízena sedací soupravou a křesly. Ložnice je zařízena manželskou postelí a skříní. Koupelna je řešena samostatně od WC s dvěma umyvadly, vanou, sprchovým koutem a podlahovým topením. Zvlášť je v bytě technická místnost s pračkou.
V bytě jsou hliníková okna, balkónové dveře a prosklené stěny zasklené izolačním trojsklem, součástí jsou předokenní elektrické žaluzie. Bytový dům má jako zdroj tepla výměníkovou a centrální stanici, napojenou na dálkový horkovod, spotřeba tepla každé bytové jednotky je měřena samostatně. K bytu náleží napojení na centrální klimatizaci a sklepní kóje. Celý objekt je situovaný do vnitrobloku a lemovaný lipovou alejí v těsné blízkosti centra, přitom na velmi klidném a slunném místě uprostřed zeleně. V těsném sousedství se nachází sportovní areál s kompletním sportovním vyžitím ( fitness, squash, bowling, badminton...).
Prohlídky, nastěhování - únor 2020.
Pro veškeré informace a případné prohlídky nemovitosti kontaktujte níže uvedenou makléřku.