Nacházíte se: Úvod » Pronájem, Kanceláře, střed Brna 57 m²

Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)

Nabízíme k pronájmu kancelářskou jednotku v 7. patře Obchodního domu Centrum, Brno, o celkové rozloze 57 m2. Jedná se o kancelářskou jednotku původně užívanou vlastníkem domu, a to s krásným výhledem s okny do ulice Kobližná, Malinovského náměstí a Jánská. Stávajícím nájemcem byl prostor v letošním roce zrekonstruován tak, že původně dvě menší kancelářské jednotky se sloučily v jednu větší kancelářskou místnost. Na zemi je položena nová plovoucí podlaha, osazeny nové vstupní dveře, provedena obnova maleb, částečně i obložení zdiva dřevem s držákem TV, nainstalovány nové zářivky, vypínače a nové zabezpečovací zařízení Jablotron, provedeny nové rozvody elektřiny a internetu s dostatečným množstvím zásuvek, nově natřené radiátory atd. Na patře je nově vybudované sociální zázemí, zvlášť pánské a dámské toalety a dále samostatná místnost kuchyně s kuchyňskou linkou, které jsou společné pro další tři menší kancelářské jednotky. Stávající nájemce je připraven prostory uvolnit kdykoliv v konkrétním termínu po dohodě s budoucím nájemcem.