Nacházíte se: Úvod » Pronájem kanceláří nám. 28. října 120 m²

Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
F (221 kWh/m2 za rok)

Nabízíme k pronájmu kanceláře v 1. patře o celkové rozloze 120 m2 v těsné blízkosti centra Brna na náměstí 28.října. Dům je ve velmi dobrém stavu po rekonstrukci, rozvody el. energie v mědi jsou dostatečně dimenzovány na současné potřeby, rozvody vody v plastu. V domě je vlastní automatická kotelna a ústřední topení. Dům je pro bezpečnost a ochranu nájemců monitorován vlastním kamerovým systémem. V celém 5-ti podlažním domě jsou pouze kanceláře, v přízemí pak dvě obchodní jednotky. Do domu je zavedeno vysokorychlostní internetové připojení optickou přípojkou. Veřejné parkování před domem. Po domluvě lze na domě umístit reklamní poutač. Kanceláře mají přípojky na internet, telefon,vlastní sociální zázemí, kuchyňku, v největší místnosti je klimatizace.
Prostory jsou zcela vhodné pro působení IT firmy či call centra.