Nacházíte se: Úvod » Pronájem, obchodní prostory, 116m²

Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Svatební salon o rozloze 115,50 m2 ve čtvrtém patře domu Masarykova 32, v Brně, s okny do dvora. Jedná se o zavedený prosperující svatební salon se stálou klientelou. Současný nájemce užívá prostory od roku 2004, kdy byl dům kompletně zrekonstruován. Ukončil však nájemní smlouvu se stávajícím měsíčním nájemným, osvobozeným od DPH, výši 25.664,- Kč, ne z důvodu, že by tento svatební salon neprosperoval, ale z jiných z důvodů, které vedly nájemce k úplnému ukončení podnikání. Prostory budou předány a pronajaty ve stavu, v jakém jsou zachyceny aktuálními fotografiemi, a to včetně vybavení interiéru, kterým je veškerý nábytek, prodejní pult, kabinky atd., a veškeré figuríny. Vše bez odstupného. Prostor je nalevo od výtahu, kde je společná chodba užívaná společně s kanceláří vlastníka domu. Prostory byly v roce 2004 nově zrekonstruovány a stavebně upraveny za účelem užívání jako svatební salon. Měření spotřeby el. energie a vytápění, které je vlastním elektrickým kotlem, je zajištěno vlastním podružným elektroměrem, stejně jako měření nákladů na vodné a stočné měřené vlastním podružným elektroměrem. K nájemnému a službámse připočítává DPH.