Nacházíte se: Úvod » Pronájem, Komerční Obchodní prostory, 442m²

Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)

Nabízíme k pronájmu bar Tresgallos v 1. patře domu Masarykova 32, v Brně. Celková rozloha prostor je 442,10 m2. Prostory jsou rozděleny na dvě samostatné jednotky, kdy větší část s okny do ulice Masarykova a Kapucínské náměstí je užívána jen ve večerních a nočních hodinách jako bar – diskotéka a druhá, menší část směrem do dvora, je užívána jako nonstop bar s internetovou kavárnou. Každá tato jednotka má samozřejmě svůj vlastní vstup, vlastní barový pult a sociální zázemí. Jedná se o prostory, které jsou v provozu a jako bar užívány jedním nájemcem posledních osm let. Prostory byly v letech 2004 až 2005 kompletně nově zrekonstruovány na náklady cca 10 mil. Kč. Prostory jsou osazeny podružným elektroměrem a podružným vodoměrem. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem a výměna vzduchu vzduchotechnickým zařízením s klimatizační jednotkou. Barové pulty a police, stoly, židle, sedačky, osvětlení interiéru, sdk podhledy, vzduchotechnika s klimatizací a veškeré movité věci pevně spojené s předmětnými nebytovými prostory, jako je dlažba, obklady, umyvadla, vodovodní baterie, schránky na toaletní papíry, vysoušeče rukou atd., jsou ve vlastnictví pronajímatele a tedy součástí nájmu. Ve vlastnictví nájemce je pak zařízení gastro, jako jsou lednice, výrobníky ledu, kávovary, myčky, a dále další technika a zařízení interiéru, kterými jsou plazmové televizory, audio aparatura, pokladny atd. V případě pronájmu celého prostoru je odstupné za výše specifikované movité věci ve vlastnictví nájemce 500.000,- Kč včetně DPH. V případě pronájmu jen větší části prostor užívaných jako bar – diskotéka je pak výše odstupného 300.000,- Kč včetně DPH.
Jelikož část domu v 1. PP užívá nájemce za účelem restaurace a dále v 1. NP, mezipatře a 1. PP domu je fast-food McDonald´s, tak tyto prostory nemohu pronajmout za účelem užívání jako restaurace k podávání jídel. Prostory je stávající nájemce připraven předat novému nájemci neprodleně v konkrétním termínu po předchozí dohodě.