Nacházíte se: Úvod » Pronájem, Komerční Obchodní prostory, 327,8m²

Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)

Nabízíme k pronájmu prodejní jednotku Unimoda, o rozloze 327,81 m2 v přízemí obchodního domu Viktoria, Jánská 9, v Brně. Jedná se o nově zrekonstruovanou prodejní jednotku s vlastním sociálním zázemím (toalety, sprchový kout, výlevka, šatna atd.) a místností skladu. Prodejna má svůj vlastní vstup z ulice Jánská, tvořený dvěma el. posuvnými dveřmi a el. stahovací roletou. Další vstup do prodejny je pro zásobování do místnosti skladu, který je ze společných prostor chodby bytů, do které se vstupuje samostatným vstupem z ulice Jánská. Prodejna byla před dvěma lety tehdejším nájemcem drogerií Schlecker téměř kompletně nově zrekonstruována, v prodejní části byla položena nová kamenná dlažba, osazeno nové zářivkové osvětlení, provedeny nové omítky, malby atd. Prodejna má svou vlastní vzduchotechniku s klimatizační jednotkou zajišťující výměnu vzduchu, chlazení i vytápění. Spotřeba el. energie a nákladů na vytápění je měřena samostatným podružným elektroměrem a spotřeba vodného a stočného samostatným podružným vodoměrem. Prostory mohou být uvolněny v termínu podle dohody a potřeb budoucího nájemce.