Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » O nás

REALITY & FINANCE

Pod názvem REALITY MUZEJKA s.r.o. působíme od roku 2013, v oblasti realit se ale pohybujeme už od roku 2006. Za velmi důležitý považujeme osobní přístup ke každému klientovi. Chápeme, že nemovitost není houska na krámě a neprodáváte ji každý den. Za každou nemovitostí vidíme konkrétní lidský příběh. Umíme se vcítit do Vašich pocitů a potřeb a respektovat je. 

Reality Muzejka menší

Pomůžeme Vám s prodejem a pronájmem všech typů nemovitostí ( pro bydlení i komerční účely) i s převody družstevních bytů.

Zajistíme Vám kompletní realitní servis - prezentaci Vaší nemovitosti včetně potřebné přípravy ( vyklizení, homestaging, fotostyling), následně veškeré právní služby, převod na katastru nemovitostí či na družstvu, úschovu kupní ceny, asistenci při předání a přepisu energií.

Při prezentaci používáme moderní makléřské nástroje - profesionální fotografie, 3D prohlídkyvideoprohlídkywebové stránky nemovitostí apod. 

Díky spojení s našim partnerem, kterým je Nemovitostní kancelář s.r.o., Vás poskytneme kompletní servis i v oblasti financí a pojištění. V naší kanceláři najdete nejen realitní makléře, ale i zkušené finanční poradkyně, které Vám díky své dlouholeté praxi zajistí nejvýhodnější úvěr na koupi nemovitosti, Vaši nemovitost správně pojistí nebo poradí, kam utržené peníze vhodně investovat.

Naši kancelář najdete v centru Brna, v historickém Berglerově paláci, známém spíše pod názvem Muzejka. Je to jen 50 m od tramvajové zastávky Moravské náměstí. Pokud k nám pojedete autem, zaparkovat můžete v parkovacím domě Rozmarýn nebo v podzemních garážích pod Janáčkovým divadlem ( obojí je ve vzdálenosti 200 m od naší kanceláře).

Podívejte se na našem kanálu na Youtube, jak to u nás vypadá.

Budu ráda, když využijete našich služeb. Na mě, jako majitelku a jednatelku společnosti, se můžete kdykoliv obrátit se svými připomínkami k naší práci.

Budete-li nespokojeni, můžeme společně najít řešení a naši práci zlepšit. Budete-li spokojeni, nenechávejte si to jen pro sebe. Doporučte nás svým přátelům a napište nám o své dobré zkušenosti. Taková pochvala je pro nás největší odměnou.

Těším se na setkání s Vámi

Olga Jarošová, jednatelka

T: 604 232 218

E: [email protected]

Jarošová Olga

Společnost REALITY MUZEJKA s.r.o. má sídlo v Brně, Moravské náměstí 690/15. Je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 18232, IČ 60739606, DIČ CZ60739606. Je plátcem DPH. Bankovní spojení : 7034901001/5500. ID datové schránky 3awwkni.

L REALITY MUZEJKA s.r.o

certificate