Nacházíte se: Úvod » REALITY MUZEJKA s.r.o. jsou nyní reality & finance. Kompletní služby pro Vás pod jednou střechou

7.12.2020 Nemovitosti a finance jsou provázané obory, na tom není nic převratného. Našim klientům chceme poskytnout vždy maximální servis. Proto nově spolupracujeme a sdílíme naši kancelář na Moravském náměstí 15 v Brně se zkušenými finančními poradkyněmi z Nemovitostní kanceláře s.r.o.

A s čím konkrétně Vám naše poradkyně mohou pomoci ? V praxi nejčastěji s těmito situacemi :

1. Kupující potřebuje vyřídit na koupi nemovitosti hypotéku a chce mít jistotu, že ji dostane. Pro prodávajícího je zase důležité její rychlé a bezproblémové vyřízení.

Finanční poradkyně ověří, jak velkou hypotéku si může kupující reálně dovolit. Doporučí vhodnou kombinaci vlastních a bankovních peněz. Pomohou zjistit, zda má kupující v pořádku úvěrové registry a prověří i jiná rizika, která by mohla schválení hypotéky ohrozit. Toto všechno ideálně ještě před prohlídkou a lze to i on-line, bez nutnosti osobního jednání. Spolupracují se všemi významnými bankami na trhu. Detailním srovnáním klíčových parametrů dokáží rychle a spolehlivě doporučit tu nejvýhodnější hypotéku. Ne vždy totiž platí, že je to ta s nejnižším úrokem.

Ověřením bonity ( dle metodik bank ) na získání hypotéky, a to ještě před podpisem rezervační smlouvy, si kupující výrazně sníží riziko ztráty uhrazeného rezervačního poplatku v případě, že banka hypotéku neschválí. Tuto službu mohou využít i kupující z jiných realitních kanceláří, včetně koupě přímo od prodávajícího. Kupujícím přes naši realitní kancelář garantujeme vrácení rezervačního poplatku v případě neschválení hypotéky, kterou procesovaly naše poradkyně.

2. K hypotéce se váže nutnost uzavřít pojištění kupované nemovitosti, případně životní pojištění.

Takovou pojistku Vám nejspíše banka nabídne v rámci balíčku společně s hypotékou. Není ale výjimečná situace, kdy hypoteční banka i spolupracující pojišťovna spadají do stejného holdingu. To může být patová situace v případě sporu o vymáhání pojistného plnění. Znáte rozdíly v plnění, ceně a výlukách v bankopojištění oproti tomu, když si pojistku vyberete a nastavíte sami ? Víte, podle čeho se rozhodovat, jaká si pojistit rizika - která když nastanou, mohou mít fatální dopad na Vaše příjmy ? Naše poradkyně Vám vždy vysvětlí výhody a nevýhody různých typů pojištění. Koupě vlastního bydlení bývá zpravidla největší investicí Vašeho života. Pojistky a hypotéka jsou finanční produkty, které tvoří desítky let významnou součást rodinného rozpočtu. Rozumět tomu, co si v těchto produktech kupujete, se určitě vyplatí.

3. Pojištění obecně, třeba když:

- kupující potřebuje pojistit koupenou nemovitost

- pronajímatel potřebuje pojistit byt i jeho vybavení, které nechává k dispozici nájemníkovi

- nájemník si potřebuje pojistit odpovědnost za škodu, kterou by mohl způsobit

Naše poradkyně Vám umí doporučit a sjednat vhodný pojistný produkt.

4. Kam investovat peníze z prodeje nemovitosti

Pokud nekupujete další nemovitost a chcete peníze vhodně uložit, s výnosem překonávajícím inflaci, využijte investiční služby našich poradkyň. Pro dlouhodobé zhodnocování Vašich úspor a budování majetku je určena služba individuálního obhospodařování portfolia, která je zpravidla nabízena pouze bankovním klientům s vyšším objemem vložených peněz. Naše poradkyně Vám tuto službu rády podrobněji představí.

Věříme, že náš nově poskytovaný kompletní servis uvítáte.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Reality Muzejka menší