Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Reference » Reference klientů, kterým jsme zprostředkovali prodej, koupi či nájem nemovitosti

Reference klientů, kterým jsme zprostředkovali prodej, koupi či nájem nemovitosti

Koupě bytu Brno - Černá Pole

Olga Jarošová

Pani Jarosova nam pomohla koupit byt, vsechno zaridila, komunikace i celkova spoluprace byla na jednicku, muzu jenom doporucit!

Mato Z.

Prodej bytu Popůvky

Olga Jarošová

Dobrý den,
chtěl bych velice poděkovat paní Jarošové za prodej mého bytu. Od počátečního nafocení až po finální převzetí vše naprosto na jedničku.
Velmi profesionální jednání, u paní Jarošové jsem změnil můj názor na realitní makléře. Mohu velice doporučit.

Neklapil Petr

Koupě bytu Popůvky

Olga Jarošová

Dobrý večer paní Jarošová,

s Vaší prací jsme byli s manželkou velmi spokojeni. Od prvního předvedení bytu až po jeho dnešní předání. Oceňujeme Váš seriózní a vstřícný přístup. Za vše Vám děkujeme. Nevíme, zda ještě v životě budeme něco prodávat, či kupovat, ale pokud ano, rádi bychom se na Vás obrátili.

Pěkně zdraví
Jiřina a Pavel Čermákovi

Prodej bytu Brno - Žabovřesky

Olga Jarošová

Velice spokojený s prací paní makléřky Jarošové. Vřele doporučuji.

Roman Masařík

Koupě bytu Brno - Žabovřesky

Olga Jarošová

S naší spoluprací jsem byl spokojený. Probíhala hladce a profesionálně. Nemám žádné výhrady. Jako jistou formu osobní spokojenosti s naší spoluprací můžete považovat fakt, že v případě zadání nabyté bytové jednotku do pronájmu se budu stran zprostředkování uvedeného servisu obracet jistě na Vás.

Zatím s pozdravem. Ernest Biroš

Koupě domu Kozárov

Olga Jarošová

Kupovali jsme s manželem v prosinci 2021 nemovitost, kterou paní Jarošová prodávala. Byli jsme s její prací a přístupem maximálně spokojeni. Vše proběhlo rychle, hladce a ve vysokém standardu. Děkujeme a přejeme, ať se daří!

Barbora Juricová

Koupě bytu Brno - Ponava

Olga Jarošová

Paní Jarošová je absolutní profesionálka. Před 7 lety jsem s ni řešila koupi bytu. Nic nebyl problém, vše zařídila a byla s ni naprosto perfektní domluva. Doporučuji na 100%!

Ještě jednou moc děkuji za váš přístup.
Zuzana Dosedlová/Štěrbová

Prodej chaty Náměšť nad Oslavou

Olga Jarošová

Pro prodej chaty v Náměšti nad Oslavou jsme zvolili Reality Muzejka. O vše se postarala paní Olga Jarošová. Odvedla perfektní práci, pro nás to znamenalo absolutní pohodlí, protože jsme se nemuseli vůbec o nic starat. Vše probíhala rychle, precizně, vždy jednání s ochotou a úsměvem na tváři. Doporučuji všem a příště bych nevolila jinak. Paní Jarošová: ještě jednou mockrát děkujeme.

Ilona Rašovská

Pronájem bytu Brno - Lesná

Olga Jarošová

Velmi oceňujeme profesionální a zároveň vstřícný přístup paní Jarošové při hledání nájemníků. Veškerá komunikace byla rychlá a bezproblémová a vše dopadlo ke spokojenosti všech zúčastněných.

Vít Brabec

Prodej bytu Hustopeče

Olga Jarošová

Paní Jarošová je ve svém oboru opravdový profesionál. Má skvělý rozhled v realitách i problematice, která s prodejem realit nepřímo souvisí (právní aspekty prodeje, daně, SVJ atd.). Dokáže tedy klientovi nabídnout komplexní realitní poradenství, které je na realitním trhu výjimečné. Kromě toho je velmi příjemná, řeší věci rychle a vždy je na 100 % připravená. Náš byt navíc prodala za cenu o cca 10 % vyšší, než jsme původně plánovali, a to ještě před zveřejněním na inzertní servery. Paní Jarošovou tedy určitě doporučujeme a budeme-li ještě někdy potřebovat služby realitního makléře, určitě se na ni znovu obrátíme.

Martin a Soňa N.