Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Reference

Reference klientů, kterým jsme zprostředkovali prodej, koupi či nájem nemovitosti

Koupě bytu Jedovice

Olga Jarošová

S paní Jarošovou jsem se setkala při koupi bytu - prodej nemovitosti zařizovala pro svoji klientku. Díky její ochotě, vstřícnosti a profesionálnímu přístupu jsem však měla pocit, jako bych sama byla její klientkou. S paní Knápkovou se postaraly o bezproblémové a rychlé vyřízení všech náležitostí. Mohu její služby doporučit a přeji paní Jarošové a jejímu týmu mnoho úspěchů.

Karolína Fricová

Koupě bytu Brno - Černá Pole

Olga Jarošová

Pani Jarosova nam pomohla koupit byt, vsechno zaridila, komunikace i celkova spoluprace byla na jednicku, muzu jenom doporucit!

Mato Z.

Prodej bytu Popůvky

Olga Jarošová

Dobrý den,
chtěl bych velice poděkovat paní Jarošové za prodej mého bytu. Od počátečního nafocení až po finální převzetí vše naprosto na jedničku.
Velmi profesionální jednání, u paní Jarošové jsem změnil můj názor na realitní makléře. Mohu velice doporučit.

Neklapil Petr

Koupě bytu Popůvky

Olga Jarošová

Dobrý večer paní Jarošová,

s Vaší prací jsme byli s manželkou velmi spokojeni. Od prvního předvedení bytu až po jeho dnešní předání. Oceňujeme Váš seriózní a vstřícný přístup. Za vše Vám děkujeme. Nevíme, zda ještě v životě budeme něco prodávat, či kupovat, ale pokud ano, rádi bychom se na Vás obrátili.

Pěkně zdraví
Jiřina a Pavel Čermákovi

Prodej bytu Brno - Žabovřesky

Olga Jarošová

Velice spokojený s prací paní makléřky Jarošové. Vřele doporučuji.

Roman Masařík

Koupě bytu Brno - Žabovřesky

Olga Jarošová

S naší spoluprací jsem byl spokojený. Probíhala hladce a profesionálně. Nemám žádné výhrady. Jako jistou formu osobní spokojenosti s naší spoluprací můžete považovat fakt, že v případě zadání nabyté bytové jednotku do pronájmu se budu stran zprostředkování uvedeného servisu obracet jistě na Vás.

Zatím s pozdravem. Ernest Biroš

Koupě domu Kozárov

Olga Jarošová

Kupovali jsme s manželem v prosinci 2021 nemovitost, kterou paní Jarošová prodávala. Byli jsme s její prací a přístupem maximálně spokojeni. Vše proběhlo rychle, hladce a ve vysokém standardu. Děkujeme a přejeme, ať se daří!

Barbora Juricová

Koupě bytu Brno - Ponava

Olga Jarošová

Paní Jarošová je absolutní profesionálka. Před 7 lety jsem s ni řešila koupi bytu. Nic nebyl problém, vše zařídila a byla s ni naprosto perfektní domluva. Doporučuji na 100%!

Ještě jednou moc děkuji za váš přístup.
Zuzana Dosedlová/Štěrbová

Prodej chaty Náměšť nad Oslavou

Olga Jarošová

Pro prodej chaty v Náměšti nad Oslavou jsme zvolili Reality Muzejka. O vše se postarala paní Olga Jarošová. Odvedla perfektní práci, pro nás to znamenalo absolutní pohodlí, protože jsme se nemuseli vůbec o nic starat. Vše probíhala rychle, precizně, vždy jednání s ochotou a úsměvem na tváři. Doporučuji všem a příště bych nevolila jinak. Paní Jarošová: ještě jednou mockrát děkujeme.

Ilona Rašovská

Pronájem bytu Brno - Lesná

Olga Jarošová

Velmi oceňujeme profesionální a zároveň vstřícný přístup paní Jarošové při hledání nájemníků. Veškerá komunikace byla rychlá a bezproblémová a vše dopadlo ke spokojenosti všech zúčastněných.

Vít Brabec