Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Nacházíte se: Úvod » Reference

Reference našich klientů

Prodej podílu na domě Brno-Židenice

Olga Jarošová

Před dvěma lety jsme s pomocí paní Jarošové úspěšně prodali RD v Brně Bohunicích, nyní jsme se na ni obrátili znovu a díky jejímu naprosto profesionálnímu přístupu se podařilo prodat část nemovitosti v Brně Židenicích, ještě jednou bychom jí touto cestou chtěli poděkovat.

Rodina Zahradníkova

Koupě bytu Brno - Černá Pole

Olga Jarošová

Dobrý den,
děkuji za perfektní služby od začátku do konce.

Mějte se pěkně a ať se Vám daří.
Marek Libra

Koupě bytu Brno - Lesná

Olga Jarošová

Dobrý den paní Jarošová, přeji pěkné prožití svátků vánočních a šťastný Nový rok.

Ještě jednou jsem Vám chtěl poděkovat za zprostředkování převodu bytu - jsem spokojený a po některých opravách a rekonstrukcích budu určitě ještě spokojenější.

Mějte se fajn
Zd. Strmiska

Prodej bytu Brno - Lesná

Leona Pešková

Chtěli bychom vyjádřit velkou spokojenost s prací paní Peškové. Prodej bytu proběhl více než hladce - vše bylo rychlé, srozumitelné a spolupráce probíhala ve velmi přátelské atmosféře. Paní Pešková ochotně zodpověděla jakékoli dotazy, o všem nás průběžně informovala a její zkušenosti v oboru byly rozhodně znát.

Nygrýnovi

Koupě bytu Brno - Lesná

Leona Pešková

Dobrý den,

přes Reality Muzejka jsem kupoval byt. Měl jsem mírné obavy, aby celý proces proběhl v pořádku. Byl jsem však velice mile překvapen profesionálním přístupem paní Peškové, která veškeré mé obavy rozptýlila. Vše mi důkladně vysvětlila, veškeré dokumenty byly vždy včas nachystány a prodej tak proběhl bez sebemenších problémů. Proto i do budoucna rád využiji služeb paní Peškové a Reality Muzejka a s důvěrou ji doporučím i svým přátelům.

Mačenka Lubomír

Koupě bytu Brno - Vinohrady

Olga Jarošová

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat za skvělý servis vaši realitní kanceláře a především vám paní Jarošová. Vzhledem k tomu, že při koupi nemovitosti si člověk nemůže vybrat realitního makléře, měl jsem obavy. Díky vašemu přístupu jsem byl mile překvapen a jsem rád, že jsem s vámi mohl spolupracovat ke zdárnému konci. Reality Muzejka, vždy rád všem doporučím.

Děkuji

S pozdravem

Černocký

Prodej bytu Brno - Vinohrady

Olga Jarošová

Rádi bychom poděkovali paní Olze Jarošové, jednatelce Reality Muzejka, za pomoc s prodejem našeho bytu. Naprosto vše za nás vyřešila a vyřídila, což pro nás bylo vzhledem k naší pracovní vytíženosti to nejdůležitější.
Radek a Ivana Nečasovi

Koupě bytu Brno - venkov

Olga Jarošová

Kupovali jsme prostřednictvím Reality Muzejka byt. Jednání paní Jarošové bylo velmi vstřícné a naprosto profesionální a korektní. Poskytla nám všechny potřebné informace a a pomohla nám s přepisem bytu včetně daňového přiznání. Na základě těchto zkušeností můžeme doporučit.

Gabriela a Václav Malí

Koupě novostavby Brno - Černá Pole

Olga Jarošová

Milá paní Olgo, velmi si vážím Vašeho poděkování, ale spíš bychom měli s dcerou poděkovat my Vám, že jste se významnou měrou zasloužila o splnění jejího přání. V tomto ohledu jsme Vašimi dlužníky a rád bych se s Vámi setkal a osobně poděkoval a domluvil se s Vámi na další spolupráci. Rád bych s Vámi zůstal v kontaktu a mohl využít Vašich zkušeností a rad. S úctou Dr.Jiří Fejfuša

Prodej chaty u přehrady

JUDr. Martina Jedličková

Moje první zkušenost se spoluprací s realitní kanceláří byla pozitivní. Jednalo se o realitní kancelář Muzejka, která nabízela prodej chaty v okrese Brno-venkov. Od prvotní prohlídky chaty, přes kompletní realitní a právní servis zajišťovaný rk, probíhalo vše v návaznosti a bez problémů. Díky patří JUDr.Jedličkové a p.Jarošové.

Zdraví a doporučuje Mikulíková