Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Reference

Reference našich klientů

Prodej domu Brno - Žabovřesky

Olga Jarošová

Realitní kancelář poskytla výborné služby a zastupovala nás jako prodejce skvěle.

Mojmír Balátě

Převod DB 3+1 Brno - Žabovřesky

Olga Jarošová

Prodávali jsme přes Reality Muzejka družstevní byt v Brně. Již od začátku byla komunikace s p. Jarošovou na perfektní úrovni. Její přístup byl opravdu velmi profesionální, ale zároveň lidský. Byla nám nápomocná za všech okolností a spolupráce s ní byla opravdu bez chybičky. Pokud v budoucnu budu potřebovat realitní makléřku, určitě se opět obrátím na p. Jarošovou a na Reality Muzejka, protože budu vědět, že spolupráce bude perfektní.

Za všechno moc děkujeme Šárka Minaříková s rodinou

Pronájem bytu Brno - Královo Pole

Olga Jarošová

Tuto realitní kancelář s přítelem velice doporučujeme, jednání bylo oproti přístupu ostatních RK v Brně velmi příjemné a profesionální, veškeré informace k pronájmu bytu byly ihned k dispozici. V budoucnu se rádi opět obrátíme právě na tuto realitní kancelář.

Dita Koudelová

Pronájem bytu Brno - Královo Pole

Olga Jarošová

Spolupráce s paní Jarošovou byla bezvadná.
Myslím, že profesionální služby, správa a precizní organizace smluv zkušené makléřky jsou při pohybech s nemovitostmi k nezaplacení. To vše v přátelských podmínkách, s časovou flexibilitou, vstřícností, k maximální spokojenosti obou stran. Reality Muzejka vřele doporučuji. Věřím, že jejich služby v Brně nemají obdoby a všem mohou ušetřit či vydělat nemalý obnos financí.

Alžběta Dufková

Koupě a pronájem bytu Tišnov

Olga Jarošová

Paní Jarošová, opět Vám musím moc poděkovat za výtečné zprostředkování obchodu při koupi bytu a následném pronájmu. Váše profesionální, obratné, rychle jednání navíc v přátelské atmosféře mi hodně pomohlo. Hlavně jste mi ušetřila čas pro moji rodinu, které jsem se mohla věnovat, protože jen chystání smluv a všech dokumentů s tím spojených by mi vzalo hodně času. Opravdu Velké díky Vám i celé Muzejce:-) a věřím, že to není naše poslední spolupráce. Takže se budu těšit na další...

Simona Tretterová

Koupě a následný pronájem bytu Tišnov

Olga Jarošová

Olgu Jarošovou znám už mnoho let a vždy jsem věděla, že je velká profesionálka v tom co dělá. Když jsem se rozhodla podniknout kroky na realitním trhu Olga byla první volbou. I přesto, že jsem se mezitím setkala s jinými makléři, přístup Olgy byl perfektní s naprostou spolehlivostí. Celý proces koupě a pronájmu, který jsme společně řešili, proběhl zcela hladce a nad očekávání rychle. Olga je jasná volba pro další spolupráci i pro doporučení známým.

Ing. Jana Krčálová

Tržní ocenění nemovitosti

Olga Jarošová

Olze Jarošové věřím a obracím se na ni ve věcech, souvisejících s nákupem a prodejem nemovitostí. Vždy se to vyplácí. Oceňuji její zkušenost a cit pro trh, férový přístup a spolehlivost. Olga je pro mne 1. volba oblasti realit a její služby doporučuji.

Jiří Slezák

Koupě bytu Staré Brno

Olga Jarošová

Dobrý den, paní Jarošová,
děkuji moc za přání. V bytě se nám bydlí krásně, takže ráda vzpomínám na spolupráci s Vámi a s prodávajícími..

Ať se Vám daří a přeju pěkné svátky,
Jana Didi

Prodej bytu Brno-Černá Pole

Olga Jarošová

Milá paní Jarošová,
díky Vašemu profesionálnímu přístupu a perfektně odvedené práci jsem mohl sobě a své rodině splnit nejkrásnější sen.
Přeji Vám mnoho zdraví, krásné Vánoce a zástup spokojených zákazníků v Novém roce.
Až se někdy budete toulat po Vysočině, jste srdečně zvána na návštěvu.
S úctou J.Hájek.

Koupě bytu v Brně

Olga Jarošová

V minulosti jsme kupovali velice komplikovanou nemovitost od jiné realitní kanceláře. Paní Jarošová si i tak na nás udělala čas i v neděli a ochotně s námi vše konzultovala. Je to profesionál. Vřele doporučuji.

Hana Mladá Jirmanová