Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Simona Jílková

Simona Jílková - Profil makléře

Simona Jílková

Simona Jílková

Realitní makléř, IČ:04574915

GSM: +420 777 645 193
E-mail: [email protected]

Jmenuji se Simona Jílková a v oboru realit působím od roku 2015. Do této oblasti jsem se dostala přes svého otce, který v oboru nemovitostí podniká celý svůj život a je pro mě velkým vzorem.
Jsem člověk, který nemá rád stereotyp a nudu. Na realitách mě nejvíce baví dynamický rozvoj. Trh je každým rokem jiný a tak je potřeba se neustále vzdělávat a nezakrnět na jednom místě. Ráda se účastním realitních konferencí a vzdělávacích seminářů, abych svým klientům poskytla co nejširší spektrum vědomostí a profesionální přístup.

Díky svému mladému věku a pozitivní energii chci především zlepšit povědomí o práci realitních makléřů, které mnohdy není úplně dobré. Vzhledem k tomu, že jsem celý život vrcholově sportovala a dlouho nevydržím stát na jednom místě, reality pro mě byla volba jak skloubit volný čas s užitečnou prací. Mými hlavními rysy jsou perfekcionalismus, píle a kvalitní odvedená práce, která přináší výsledky. Ke svým klientům jsme vždy upřímná a snažím se každý obchod dotáhnout do šťastného konce.

Jsem přátelská, flexibilní a vždy ochotná vyjít klientům vstříc. Každý klient je pro mě výzvou být stále lepší a lepší. Ovládám anglický, německý a ruský jazyk a tak pro mě zahraniční klientela není oříškem. Při této práci potkávám mnoho nových lidí a kontakt s lidmi je pro mě to nejdůležitější.

Těším se i na seznámení s Vámi. Neváhejte mě kontaktovat.

Reference od zákazníků

Spolupráce při prodeji mého bytu v Tišnově s RK Muzejka byla velmi příjemná a paní Olga i slečna Simona sympatické a profesionální.
Jsem ráda, že jsme jim svěřili s manželem i prodej našeho domu,prezentace ve 3D je úžasná věc.

Renata Krejčí

Prodej bytu Tišnov

Spolupráce se slečnou Simonou Jílkovou byla nesmírně příjemná a prvotřídně profesionální současně. Slečna Jílková je velmi flexibilní, spolehlivá, proaktivní a s čistým svědomím ji mohu doporučit komukoliv, kdo potřebuje využít služeb realitního makléře. Moc děkuji a gratuluji Vám k výborné makléřce.

S pozdravem

Anastasia Karabická

Pronájem bytu Modřice

Nabídka nemovitostí makléře

Prodej vícegeneračního rodinného domu se zahradou a garážemi Tišnov, Ev.č.: 000823icon

Prodej vícegeneračního rodinného domu se zahradou a garážemi Tišnov, Ev.č.: 000823

Exkluzivně nabízíme řadový třípodlažní rodinný dům s možností dalšího rozšíření v atraktivní a žádané lokalitě Tišnova, na ulici Halouzkova nedaleko..

Prodej bytu 2+1 s vlastní zahrádkou 225 m2 v Kuřimi, Ev.č.: 000812

Prodej bytu 2+1 s vlastní zahrádkou 225 m2 v Kuřimi, Ev.č.: 000812

Ve výhradním zastoupení nabízíme cihlový byt 2+1 se zasklenou zimní zahradou o velikosti 6 m2 a venkovní zahradou o velikosti 225 m2 v Kuřimi, na ulici..

3 790 000 Kč