Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » O nás » Stěhování

Stěhování

Našim klientům poskytujeme kompletní servis, který zdaleka nekončí podpisem kupní smlouvy a přepisem nemovitosti na katastru. Samozřejmostí je asistence při předání nemovitosti novému majiteli, pomoc s přepisem energií, příprava daňového přiznání a nově našich klientům pomůžeme zajistit stěhování ve spolupráci s odbornou firmou.

stanek-stehovani-logo-sRGB

Stěhování Staněk je firma s tradicí od roku 1998. Disponuje rozsáhlým vozovým parkem různých velikostí, zvládne tedy odstěhovat doslova vše, od krabice až po celý dům. Zdarma Vám s předstihem zapůjčí krabice k zabalení věcí a v novém domově Vám nábytek rozestaví podle Vašeho přání. Zvládnou přestěhovat i objemnější či těžčí věci, jako např. klavíry, trezory apod.

Využít můžete i dalších služeb, např. odborné zabalení stěhovaných věcí nebo montáž a demontáž nábytku. Zabývají se také vyklízením nemovitostí např. z pozůstalosti, a to včetně odvozu a likvidace odpadu. Využít můžete také službu krátkodobého uskladnění věcí, např. pokud potřebujete uvolnit prodanou nemovitost a nemáte možnost se rovnou přestěhovat do nové.

Veškeré informace najdete na webových stránkách Stěhování Staněk. A také se můžete podívat, jak takové stěhování probíhá.

Pro naše klienty jsme ale samozřejmě připravili i něco navíc. Při prodeji nebo koupi nemovitosti prostřednictvím naší realitní kanceláře obdržíte kupon na slevu 500 Kč, který můžete při stěhování se Stěhování Staněk využít a ušetřit. Kupon dostanete od Vašeho makléře.

KUPON NA SLEVU 500 KČ- VERZE2